رامیرز در مصاحبه ای از زمان حضورش در چلسی می گوید .

 

به گزارش چلسی نیوز و به نقل گل / رامیرز هافبک برزیلی در سال 2011 به چلسی پیوست . ویلاش بواش تنها 9 ماه سرمربی چلسی بود اما تاثیر زیادی در پیش رفت شماره 7 چلسی داشت . به گفته خود رامیرز ویلاش بواش بهترین سرمربی چلسی بوده زمانی که او در این تیم بوده است .

 

رامیرز در مصاحبه با گل می گوید : من با مربیان زیادی کار کرده ام و چیز های زیادی یاد گرفته  ام اما زمان کار کردن با ویلاش بواش احساس لذت می کردم او برای من بهترین مربی دوران بازیگری ام بود ! ما با هم فوق العاده بودیم او سرمربی بسیار با هوش با توانایی های زیادی بود .

 

از دیگر مربیانی که این بازیکن برزیلی با آن ها رابطه خوبی داشت مورینیو بود . رامیرز در ژانویه فصل پیش چلسی را به مقصد لیگ چین ترک کرد و دلیل اصلی آن اخارج جوزه مورینیو از چلسی بود .

او در این باره می گوید : من همیشه با ژوزه رابطه خوبی داشتم . ما با هم به خوبی پیش می رفتیم اما زمانی که او باشگاه را ترک کرد اوضاع برایم پیچیده شد و شرایط به گونه ای پیش رفت که باید چلسی را ترک می کردم . او همیشه به من اعتقاد داشت و حتی زمانی که در رئال بود به من پیشنهاد داد تا به این تیم بپیوندم . او مربی بزرگی است و این را بارها ثابت کرده است .