وینگر سابق باشگاه چلسی به تمجید از عملکرد دیگو کاستا و ادن هازارد در این فصل پرداخت .

 

به گزارش چلسی نیوز / دیگو کاستا این فصل بسیار خوب عمل کرده است و از عوامل اصلی صدر نشینی این فصل شاگردان کونته است . او با 10 گل در 13 مسابقه در کنار سرخیو آگوئرو آرژانتینی در صدر جدول برترین گلزنان این فصل لیگ برتر انگلستان قرار دارد .

 

سالامون کالو بازیکن سابق چلسی در مصاحبه با (  GOAL ) به تمجید از عملکرد این مهاجم اسپانیای پرداخت ، او گفت : کاستا فصل اولش را در چلسی بسیار خوب آغاز کرد و توانایی هایش را نشان داد اما فصل دوم زیر نظر مورینیو برایش خوب پیش نرفت . او نیاز به یک انگیزه جدیدی داشت چیزی که کونته به او داد . به نظر من چلسی می تواند به کمک کاستا قهرمان این فصل شود . اگر دیگو این فصل آقای گل شود چلسی هم می تواند عنوان قهرمانی را بدست بیاورد.

 

او همچین در مورد هازارد گفت : او بازیکن فوق العاده ای است ، هنگامی که صاحب توپ است می تواند هر کاری که دلش می خواهد با توپ انجام دهد . وقتی که چلسی با او حمله می کند شگفت انگیز می شود . وجود او برای کاستا هم خوب است زیرا می تواند راحت تر گلزنی کند .

او در نهایت درباره چلسی گفت : به اعتقاد من آن ها شانس اصلی قهرمانی هستند چیزی که فصل گذشته از آن ها دیدیم با چیزی که این فصل به نمایش می گذارند بسیار فاصله دارد . آن ها فصل را قدرتمند آغاز کردند و می توانند جز مدعیان اصلی قهرمانی باشند .