هافبک هجومی چلسی در مصاحبه ای با سایت باشگاه در مورد دیدار با تاتنهام صحبت کرد .

 

به گزارش چلسی نیوز / تیم فوتبال چلسی شب گذشته در مقابل تاتنهام قرار گرفت که ابتدا با گل کریستین اریکسن از حریف خود عقب افتاد . نیمه اول بیشتر در اختیار تاتنهام بود تا دقیقه 44 که پدرو رودریگر با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه میهمان را باز کرد تا دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک به رخت کن بروند .

در نیمه دوم چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و با ضربه ویکتور موزس توانست برای بار دوم دروازه تاتنهام را باز کند و در نهایت دیدار با همین نتیجه به پایان رسید تا چلسی با 31 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد .

سایت باشگاه چلسی با پدرو ردوریگز در مورد بازی دیشب صحبت کرده است :

" ما نیمه اول را خوب سپری نکردیم و خوش شانس بودیم که توانستیم بازی را قبل از اتمام این نیمه به تساوی بکشانیم . در بین دو نیمه و در رختکن صحبت های کونته باعث تحول ما شد . او به ما گفت که در نیمه دوم با توجه به خستگی حریف پرس بیشتری را انجام دهیم و فاصله بین خطوطمان را کم کینم تا بتوانیم به حریف ضربه بزنیم . او به ما گفت که احساسش به او می گوید که ما این دیدار را برنده خواهیم شد .

با شروع نیمه دوم ما دستورات او را در زمین اجرا کردیم و توانستیم از زمین مسابقه پیروز خارج شویم و این پیروزی را مدیون کونته هستیم . "