نکات ابتدایی:
این بازی یاد آور آخرین بازی چلسی با سرمربی گری جوزه مورینیو و مصدومیت هازارد توسط واردی است.
قهرمان سال قبل لیگ برتر که حال و روز خوشی نداره تو فکر انتقام از قهرمان کنونی لیگ برتر می باشد تا فصل را با خاطره ای خوش و رتبه ای یک رقمی به پایان برساند.

چلسی


تیم هیدینک با کسب 49 امتیاز از 37 بازی در رده ی نهم جدول قرار گرفته است . چلسی که مدافع عنوان قهرمانی است، شروع خوبی نداشت و در نهایت این شروع ضعیف به اخراج مورینیو ختم شد. پس از آن گاس هیدینک روی کار آمد ولی او هم نتوانست معجزه ای انجام دهد و علارغم نمایش های بهتر چلسی تنها توانست چلسی را تا اواسط جدول بالا بیاورد. آنها که مدافع عنوان قهرمانی بودند، در آخرین بازی خود باید به مصاف قهرمان بروند. آبی پوشان کورت زوما، لویک رمی و دیگو کاستا را به دلیل مصدومیت و جان تری را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.


ترکیب احتمالی از نگاه هو اسکورد:لسترسیتی

 


شاگردان کلودیو رانیری با کسب 80 امتیاز از 37 بازی صدرنشین لیگ هستند. در حالی که لستر فصل گذشته برای جلوگیری از سقوط می‌جنگید، این فصل آنها توانستند قهرمانی خود در لیگ برتر را مسجل کنند و چیزی شبیه به یک معجزه به ثبت رساندند. حال این دیدار ، آخرین ایستگاه فصل رویایی لسترسیتی است که بعید است دوباره تکرار شود. رابرت هوث به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. 

 شما چطور فکر میکنید؟