سرمربی لاروخا در مورد بازی تیشم با مقدونیه و مصدومیت کوستا صحبت کرده است.

 

تیم ملی فوتبال اسپانیا در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه باید به مصاف تیم مقدونیه برود. جولن لوپتگی در مورد بازی تیمش صحبت کرده است.

 

به نقل از مارکا، دیگو کوستا در روز های اخیر به خاطر مصدومیت اردوی تیم ملی را ترک کرد و ایاگو آسپاس به تیم ملی دعوت شد. شایعاتی پیرامون عمدی بودن خط زدن کوستا و لابی با تیم چلسی به گوش رسید.

 

به هیچ وجه چلسی هیچ فشاری نیاورده است. ما خودمان تصمیم گرفتیم. اولویت اول ما صحبت با خود بازیکنان است. چلسی ما را از وضعیت کوستا با خبر کرد اما این ما بودیم که بررسی های لازم را انجام دادیم. بعد از بازی چلسی با اورتون، پزشک چلسی مشکل کوستا را به ما اطلاع داد. در ابتدا مشکل جدی نبود اما بعدا اوضاع فرق کرد.

 

او بازی با اورتون را به پایان رساند و به خاطر گرم بودن بدنش دردی نداشت. سپس درد او شروع شد و او قادر به ریکاوری نبود. او در تمرینات نتواسنت مثل همیشه تمرین کند و ما این تصمیم را گرفتیم.

 

مقدونیه تیمی است که ضد حملات فوق العاده ای انجام می دهد. آن ها در بازی قبل شایسته پیروزی بر ایتالیا بودند اما ایتالیا قابلیت نجات از نبرد های سخت را دارد. ما باید در زمین  با هدف باشیم و بازی خوبی ارائه کنیم چراکه آن ها می توانند بازی را بر ما سخت کنند. مقدونیه در سطح آلبانی است اما مهاجمان بهتری در ضد حملات دارد