سرمربی تیم زیر 21 ساله های چلسی اظهار کرد که کورت زوما برای بازگشت به تیم اصلی چلسی راه کمی در پیش دارد.

چلسی نیوز-آدرین ویوش، سرمربی تیم زیر 21 ساله های چلسی هشدار داد که کورت زوما به مقداری زمان برای بازگشت به میادین احتیاج دارد. با این حال او گفت که از پیشرفت این مدافع جوان فرانسوی تحت تاثیرقرار گرفته است و زوما به زودی آماده به میدان رفتن برای تیم آنتونیو کونته خواهد بود. زوما در بازی تیم زیر 21 ساله های چلسی و آکسفورد 90 دقیقه به میدان رفت و در ضربات پنالتی نفس گیر این دیدار، ضربه خود را به گل تبدیل کرد.

به گزارش Espn، این بازی سومین دیدار کورت زوما در لباس تیم زیر 21 ساله های چلسی بود. کونته در کنفرانس جمعه هفته گذشته خود نیز تاکید کرده بود که در طول تعطیلات ملی، در انتظار سسک فابرگاس و کورت زوما برای بازگشت به تمرینات است. ادی ویوش سرمربی تیم زیر 21 ساله های چلسی درمورد وضعیت زوما گفت:

من می خواهم بگویم که او آماده تمرین زیر نظر کونته است. این برای بازیکن جوانی مانند مزیت بزرگی است که زیر نظر کونته کار کند. او دوران خوبی را با بچه های تیم داشته است و هر روز بسیار بسیار زیاد کار می کند. نصیحت های خوبی را دریافت کرده است اما باید به یاد داشته باشید که او بسیار جوان است و باید در خط دفاع تیمی بازی کند که در هر دقیقه جای اشتباهی برای آن ها وجود ندارد. او باید کیفیت خود را نشان دهد و این موضوع معیار اصلی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم است. او با تیم اصلی تمرین کرد و سپس برای این بازی به ما ملحق شد. زوما به دنبال این است که سرمربی نگاه ویژه ای به او داشته باشد و ما وضعیت زانوی او را باز هم بررسی خواهیم کرد. او به زودی به کوبهام خواهد رفت تا با بازیکنانی که به تیم های کشور خود نرفته اند، تمرین کند. 

چلسی باید در برابر وضعیت زوما احتیاط کند. زوما شش ماه از میادین دور بوده است. اما سرمربی زیر 21 ساله های چلسی از عملکرد او در چند روز اخیر رضایت داشته است.

او به خوبی از مصدومیت طولانی اش گذر کرده است. کاری که با قدرت خود همیشه از پس آن بر می آید. به زودی از مزایای بازی در ترکیب اصلی برخوردار خواهد شد. از این که توانستیم به او کمک کنیم خوشحال هستیم و اکنون باید منتظر ادامه راه برای او بود.