دروازه‌بان آبی‌پوشان لندنی هرگونه مذاکره و تماس با دو باشگاه بزرگ مادریدی را تکذیب کرد.

 

به گزارش چلسی نیوز ، براساس گزارش‌های منتشر شده تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکومادرید نسبت به جذب دروازه‌بان بلژیکی چلسی علاقه‌مند هستند، اما خود او می‌گوید قصد ترک استمفوردبریج را ندارد.

 

تیبو کورتوا که در سال 2011 از خنک بلژیک به چلسی پیوست و پس از سه فصل قرضی بازی کردن در اتلتیکومادرید در سال 2014 به چلسی بازگشت، در گفت‌وگو با برنامه ورزشی «پارتیدازو کوپه» از شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا گفت: از بودن در چلسی خوشحالم و دلیلی برای ترک این تیم نمی‌بینم.

 

وی افزود: هیچ‌وقت در مورد احتمال بازگشتم به اتلتیکومادرید صحبت نکرده‌ام و شایعاتی که در این خصوص مطرح می‌شوند، بی‌اساس هستند. همچنین هیچ ارتباطی هم با رئال مادرید نداشته‌ام. چیزی ندیده‌ام که در این خصوص منتشر شود، اما هرگز با رئالی‌ها هم تماسی نداشته‌ام.

 

دروازه‌بان 24 ساله شیرهای لندنی اما با این حال احتمال خروجش از چلسی را در آینده رد نکرد و صحبت‌های خود را این‌طور جمع‌بندی کرد: کسی نمی‌داند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اما در حال حاضر از بودن در چلسی خوشحالم.

 

کورتوا که با چلسی یک بار قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده، در پنج بازی اخیر آبی‌های لندنی دروازه تیم تحت‌هدایت آنتونیو کونته را بسته نگه داشته است. او تا سال 2019 با این تیم انگلیسی قرارداد دارد.