ستاره بلژیکی چلسی معتقد است آنتونیو کونته خودباوری را به این تیم تزریق کرده و همین باعث نتیجه‌ گرفتن چلسی در این فصل شده است.

 

به‌ گزارش ‌چلسی نیوز  ‌و ‌به نقل از اسکای اسپورت، عملکرد بسیار خوب ادن هازارد در این فصل لیگ برتر ادامه‌ دارد. او در بازی برابر اورتون که با برتری پنج بر صفر آبی‌های لندن به پایان رسید، دو گل به ثمر رساند و پایه‌گذار یک گل تیمش نیز بود.

 

هازارد که با فصل گذشته خود بسیار متفاوت شده است، در این زمینه گفت‌: از کسب پیروزی و صدرنشینی بسیار خوشحال هستیم. این همان جایگاهی است که به دنبال آن بودیم. همه از پیروزی برابر اورتون خوشحالیم و در رختکن هم جشن مختصری برپا کردیم. فکر می‌کنم خودباوری که کونته به تیم تزریق کرده است، یکی از دلایل اصلی باشد که ما نمایش هجومی و متفاوتی را ارائه دادیم. فراموش کردن فصل قبل بسیار سخت است ولی ما تا به این جا فوق‌العاده‌ خوب بودیم.

 

چلسی پنج بازی پیاپی است که در لیگ برتر به پیروزی می‌رسد. آنها در این پنج بازی دروازه خود را بسته نگه داشتند تا تیبو کورتوا بیش از 500 ‌دقیقه در لیگ برتر گل نخورده باشد. البته آبی‌های لندن با شکستی که برابر وستهام متحمل شدند، از جام اتحادیه کنار رفتند.

 

همچنین ادن هازارد با دو گلی که برابر اورتون به ثمر رساند، برای اولین بار در چهار بازی پیاپی برای چلسی گلزنی کرد.