فیل جاگیلکا می‌‌گوید تقابل دیگو کوستا با مدافعان گاهی‌ اوقات آنطور که فکر می‌‌کنید نخواهد بود.

 چلسی نیوز- فیل جاگیلکا مدافع باشگاه اورتون این هفته باید روبرو دیگو کوستا و چلسی بازی کند. این دو بازیکن قبلا با هم درگیری‌های داشته اند. 

به گزارش Mirror, جاگیلکا می‌‌گوید:

"او دوست دارد که درگیر شود و ما چند بار با هم درگیری شدیم اما این یک راه گرفتن توپ است. در صحنه‌های دیگر شما از دست خود استفاده می‌‌کنید تا پیروز شوید. همه این مسائل برای بهتر بودن در بازی است. اگر شما او را از زمین بلند کنید و به او دست بدهید، برای او خیلی‌ بد تر خواهد بود چون هیچگاه فکر چنین چیزی را نمی‌‌کند. او به خودش خواهد گفت که من همین الان نزدیک بود که به او با دستم ضربه بزنم. او باید الان خیلی‌ از دست من عصبانی‌ باشد اما با من دست می‌‌دهد. اما همانطور که گفتم، این هم یک راه دیگر برای روبرو شدن با اوست. مساله این است که قبل از بازی آماده این مساله باشید که او چه نوع شخصی‌ است. بعضی‌ بازیکنان دوست ندارند که توهین بشنوند. بازیکنان متفاوتی در لیگ هستند پس باید بدانید با هر کس چطور برخورد کنید. 

"سال پیش بازیکن آنها ۳ یارد در آفساید بود اما در تیم‌های بزرگ چنین تصمیماتی برای شما خواهند گرفت. این چیز‌ها اتفاق می‌افتد. آن تصمیم فصل ما را عوض کرد. سال‌ها این اتفاق در اولد ترافورد و به نفع منچستریونایتد می‌افتاد. وقتی‌ شما جام می‌‌گیرید، همیشه این حس وجود دارد که شما بالاخره به نحوی امتیازات را در دقایق آخر خواهید گرفت."