سنگربان پیشین استوک سیتی با وجود این که نیمکت نشین کورتواست ولی از روند تیمش خشنود است.

 

 آسمیر بگوویچ دروازه بان بوسنیایی چلسی می گوید که آنتونیو کونته پس از ناکامی آبی پوشان در دفاع از عنوان قهرمانی شان در فصل گذشته لیگ برتر، بار دیگر انتظارات را از چلسی بالا برده است. 

 

بنابر گزارش ESPN، روز یکشنبه چلسی موفق شد با گل های دیگو کوستا و ادن هازارد ساوتهمپتون را در سنت مری شکست داده و ضمن دستیابی به چهارمین پیروزی پیاپی خود در رقابت های لیگ برتر، خود را به یک امتیازی منچسترسیتی در صدر جدول برساند.

 

در این راستا باید به تغییر چینش چلسی به سوی 3-4-3 اشاره کرد که موجب شده است تا شاگردان آنتونیو کونته علاوه بر به ثمر رساندن 11 گل و دریافت نکردن حتی یک گل در چهار بازی اخیر در لیگ برتر، هر 12 امتیاز ممکن را کسب کنند. بگوویچ دلیل این امر را در سختکوشی روزمره آبی پوشان می بیند.

 

او با انرژی و حساسیتی تازه به اینجا آمده است. تا الان همه چه خوب بوده است و او بهترین ها را برای ما به ارمغان آورده است. او هر روز به جزییات توجه می کند و انتظارات روزمره ای که او دارد بسیار بالاست. اگر ما به آن سطح بالایی که او در تمرینات می خواهد هر روز برسیم، سپس این توانایی به بازی هایمان کشیده می شود. از همین رو فکر می کنم آن انتظارات بسیار جدید هستند.

 

او ادامه داد:

 

راهی که ما هروزه بر مبنای آن کار می کنیم برای ما خیلی خوب است. در زمین تمرین چیزی مهمتر از آن وجود ندارد. ما وقت خود را به خوبی مدیریت می کنیم و هر آنچه را که لازم باشد انجام می دهیم؛ گاهی چیزهای بسیاری از ما خواسته می شود و گاهی هم کمتر.