سرمربی چلسی اظهار کرد نگران است که هیجانات بازی چلسی در نهایت باعث سکته قلبی او در کنار زمین شود.

 

 

عملکرد چلسی در این فصل نوسان زیادی داشته است. از برتری چهار بر صفر برابر یونایتد تا حذف از جام اتحادیه و شکست برابر لیورپول و آرسنال باعث شده است هواداران چلسی نگران وضعیت تیمشان باشند. همین عملکرد پرنوسان باعث نگرانی آنتونیو کونته شده است.

 

 

کونته درباره  وضعیت چلسی و شور و شوق زیاد او کنار زمین گفت: می ترسم تحرکاتم در کنار زمین باعث سکته قلبی شود. به همین خاطر واقعا باید من هم کنار بازیکنان تمرین کنم تا سلامت خودم را حفظ کنم تا مبادا مشکلی برایم در کنار زمین رخ بدهد. البته می توانم یک GPS روی بدنم نصب کنم تا وضعیت قلبی من را مشخص کند و اطلاعات به روزی به من بدهد.

 

 

سرمربی ۴۷ ساله ایتالیایی در ادامه نیز گفت:‌ هر وقت زمان داشته باشم و بتوانم در کنار زمین همراه بازیکنانم بدوم، این کار را انجام می‌دهم. وقتی تمرین تمام می‌شود تازه زمان کار من شروع می شود و تمرینات خودم را از سر می‌گیرم. چهار زمین تمرین داریم و به اندازه کافی برای من و بقیه فضا برای دویدن وجود دارد.

 

 

به گزارش ایسنا،کونته درباره بازی با ساوتهمپتون هم اظهار کرد: اکنون شرایط خیلی خوبی داریم. بازگشت جان تری دست ما را در خط دفاع باز کرده و ویلیان نیز شرایط بازی پیدا کرده است. تنها نگرانی ما در حال حاضر فقط اسکار است که نمی‌دانم در بازی فردا در کنار ما خواهد بود یا خیر. پیروزی در زمین ساوتهمپتون کار خیلی سختی است. این را بازیکنان باتجربه و دستیاران من به من گفتند. بازی در ورزشگاه سنت مری دشوار خواهد بود ولی باید پیروز شویم. پیدا کردن یک تعادل بین تیم اکنون خیلی ضروری است. در مقطعی از فصل هستیم که کسب پیروزی از اهمیت بالایی برخوردار است. باید بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

 

 

چلسی در حال حاضر در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد و فردا (یکشنبه) باید در هفته دهم لیگ برتر برابر ساوتهمپتون به میدان برود.