اطلاعات بازی :

چلسی- وستهام
دور سوم جام اتحادیه
ورزشگاه : آپتون پارک
تاریخ بازی : چهارشنبه ساعت 22:15 به وقت تهران 

 

یکی از دربی های حساس لندن اینبار در  قالب جام اتحادیه.این دو تیم در هفته اول لیگ نیز  در بریج به مصاف هم رفتند که در آن چلسی به زحمت توانست همشهری اش را  با یک گل دیرهنگام از کاستا ۲-۱ شکست دهد.تیم استوان بیلیچ این فصل برخلاف فصل پیش اصلا درخشان ظاهر نشده است.فصل پیش تیم مرد کروات فصل را با۶۲ امتیاز و  رتبه جالب هفتم به پایان رساند و این برای تیمی مانند وستهم که همیشه در حال جنگ برای بقا بوده ،دست آوردی عظیم بود.
در فصل شگفتی لیگ جزیره وستهام یونایتد هم درخشید اما نتوانست مانند قهرمان (لستر)به درخشش ادامه دهد و این فصل با ۳ برد ۱ مساوی و ۵ باخت بر رتبه پانزدهم جدول تکیه زده است.
چلسی رده چهارمی که با برد جالب و  گل ۴-۰ مقابل یونایتد و مورینیو پای به آپتون پارک میگذارد تیمی سراسر انگیزه و هیجان است.
بازی در آپتون پارک همیشه برای مدعیان و بزرگان جزیره سخت بوده است.چه وستهم در نیمه بالا جدول بوده باشد چه در قعر جدول.آنها همیشه تیمی بوده اند که از مدعیان امتیاز گرفته اند.اما چلسیِ کنته این هفته ها در اوج آمادگی قرار دارد.۳ هفته ،۳ پیروزی درخشان و ۳ کلین شیت فوق العاده تیم کنته را تیم ترسناکی جلوه میدهد.
برد پرگل آنها مقابل یونایتد و بازی منسجم و بی پروای آنها لرزه بر تن هر تیمی می اندازد .آنها به مرز آمادگی رسیده اند.
کنته در این بازی برای استراحت بازیکنان کلیدی قطعا با چندین تغییر تیم را راهی میدان میکند و بی شک این مُهم روی کیفیت کار آنها تاثیر میگذارد.
جان تری و زوما برای ریکاوری و رسیدن به مرز آمادگی نیاز دارند در این بازی حاضر باشند و طبق مصاحبه کنته جان تری در بازی چهارشنبه شب حضور خواهد داشت و احتمالا زوما نیز برای دقایقی هم شده چلسی را در زمین همراهی کند.با توجه به اینکه بازی ،تک بازی خواهد بود و یکی از تیمها به دور بعد صعود خواهد کرد بازی بسیار حساس و نفس گیر است.در دو دور قبلی چلسی موفق به حذف بریستول روورز و لستر سیتی شده و اندیشه شکست وستهم را نیز در سرمی پروراند.

 

حالا نظر شما در مورد بازی چیست؟

چلسی با چه ترکیبی راهی میدان میشود؟

پیش بینی شما در مورد نتیجه بازی چیست؟

 

لطفا تحلیل های خود را با ما در میان بگذارید.