ماتیچ از شرایط حال حاضر چلسی می گوید.

چلسی نیوز- نماینا ماتیچ هافبک تیم فوتبال چلسی معتقد است باخت به آرسنال این تیم را از خواب بیدار کرده است و اکنون این تیم با عملکردی بهتر به نزدیکی صدر رسیده است.

به گزارش Standard چلسی پس از دو باخت متوالی مقابل آرسنال و لیورپول مجددا به روزهای خوب خود بازگشته است و شب گذشته نیز در خانه موفق شد منچستر یونایتد را با 4 گل شکست دهد. نمانیا متایچ معتقد است شکست مقابل آرسنال باعث شد تا این تیم عملکرد خود را بهبود ببخشد.

او در این خصوص گفت:

گاهی اوقات نیاز دارید که شکست بخورید تا از خواب بیدار شوید. باخت مقابل آرسنال ما را از خواب بیدار کرد. اکنون ما بهتر شده ایم و با تمرین زیاد این کار را انجام دادیم. این خیلی راحت است که فقط بگوید باید بیشتر تمرین کرد تا این که واقعا آم کار را انجام دهید. ولی پس از شکست مقابل آرسنال ما نیاز داشتیم که پیشرفت کنیم. ما در تیم خود کیفیت را داشتیم اما نیاز بود تا آن را نشان دهیم. در سه بازی آخر کیفیت کار خود را نشان داده ایم. گل های زیادی زده ایم و گلی دریافت نکرده ایم. این برای ما بسیار مهم بود.

این آسان نیست که تیمی مانند یونایتد را با 4 گل شکست دهید. این چلسی واقعی بود. 

منچستر سیتی فصل را بسیار خوب شروع کرد ولی در بازی های گذشته امتیاز از دست داده است  که این برای ما خوب بوده است. فصل طولانی است و باید دید در ماه می چه اتفاقی رخ خواهد داد. هر بازی داستان خود را دارد.

ماتیچ در خصوص بازی مقابل یونایتد ادامه داد:

پیش از بازی با خودم فکر می کردم که ما در این فصل هیچ تیم بزرگی را شکست نداده ایم و اکنون زمان مناسبی است تا نشان دهیم می توانیم هر تیمی را شکست دهیم. از این بابت خوشحالم. قطعا ما فراموش نکرده ایم که به آرسنال و لیورپول باخته ایم ولی جدول نشان می دهد که ما به صدر نزدیک شده ایم. هر بازی یک انگیزه بزرگ برای ما است که هرگز تغییر نمی کند. ما برای باشگاه بازرگی بازی می کنیم و مهم نیست چه تیمی مقابل ما باشد. 

ماتیچ در پایان در خصوص مورینیو نیز گفت:

او مربی ما بوده است و برایش احترام قائلیم. به خصوص من برای مورینیو احترام بسیاری قائل هستم. او مرا از بنفیکا بازگرداند پس برایش بسیار احترام قائل هستم.