سرمربی چلسی از عملکرد بازیکنانش بسیار راضی است.

 

به گزارش چلسی نیوز ، آنتونیو کونته پس از پیروزی 4 بر صفر مقابل منچستریونایتد گفت: ما خیلی خوب شروع کردیم و از عملکرد بازیکنانم بسیار راضی هستم. توپ را خیلی خوب و سریع به جریان در آوردیم و موقعیت های خوبی برای گلزنی خلق کردیم. از پیروزی در این بازی خیلی خوشحالم. شاگردانم لایق کسب این پیروزی بودند، آنها هر روز، هر هفته و هر ماه به تمرین می آیند و به تیم تعهد دارند. فکر می کنم ما در حال پیشرفت هستیم و باید به همین روش بازی به بازی ادامه دهیم. ما باید تمرین کنیم، زیرا با تمرین کردن می توان بهتر و بهتر شد. 

 

سرمربی چلسی ادامه داد: ما خیلی خوب و قدرتمند شروع کردیم. اعتماد به نفس و تمرکز خیلی بالایی داشتیم که باعث شد بتوانیم بر روی بازی سوار شویم. من از بازیکنان خواستم به یکدیگر اعتماد داشته باشند و با این تفکر به زمین بروند، آنها نیز این کار را به نحو احسنت انجام دادند.

 

کونته در خصوص اخراج شدن داوید لوئیس هم گفت: من صحنه خطا را خیلی خوب ندیدم، و نمی دانم که آیا او لایق دریافت کارت زرد یا قرمز بود یا خیر. داوید امروز خیلی خوب بازی کرد، او بازیکنی است که در تمام لحظات در خدمت تیم است. پس از شکست مقابل لیورپول و آرسنال، پیروزی در این بازی خیلی مهم بود. اکنون این بازی نیز تمام شده و ما دیگر نباید به آن فکر کنیم. بازی دیگری در پیش است و باید از هم اکنون تمام حواس خود را به آن بدهیم. فکر می کنم باید به مصاف وستهام برویم. آنها تیم سر سختی هستند و باید حسابی آماده باشیم.

 

کونته در دقایق پایانی بازی شدیدا سعی بر هیجان زده کردن هواداران و مجبور کردن آنها به تشویق داشت. وی در این خصوص توضیح داد: من داشتم به صدای هواداران منچستریونایتد گوش می دادم. آنها در تمامی لحظات بازی تیمشان را تشویق می کردند. برای همین پس از یک لحظه سکوت، از هوادارانم خواستم تا برای بازیکنان دست بزنند. فکر می کنم امروز تمام بازیکنان لیاقت تشویق شدن را داشتند.