آنتوینو کونته سرمربی چلسی معتقد است سرمربی سابق آبی ها مستحق تشویق است .

 

به گزارش خبرگزاری چلسی نیوز ، آنتونیو کونته که شاگردانش عصر یکشنبه در دیدار حساسی از هفته نهم لیگ برتر انگلیس پذیرای منچستریونایتدِ تحت‌هدایت ژوزه مورینیوهستند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: ژوزه مورینیو فرد مهمی در تاریخ باشگاه چلسی بوده و بخشی از تاریخ این باشگاه را وی رقم زد. او شایسته استقبال گرم و خوبی از جانب هوادارانچلسی در استمفوردبریج است. به شخصه احترام زیادی برای ژوزه قائلم.

 

وی در مورد وضعیت سه بازیکن تیمش هم اظهار داشت: جان تری در شکل و فرم خوبی است. او به خوبی تمرین کرد و مشکل قوزک پایش برطرف شده است و به بازی یکشنبه می‌رسد. ویلیان روز پنجشنبه به تمرینات بازگشت و دو جلسه در کنار بازیکنان تمرین کرد. هنوز در مورد حضور یا عدم حضور او در بازی مقابلمنچستریونایتد تصمیمی نگرفته‌ام. اسکار به خاطردرگذشت پدربزرگش به برزیل رفته است.

 

سرمربی آبی‌پوشان لندنی با پیش‌بینی اینکه بازی روز یکشنبه چلسی ومنچستریونایتد یک بازی تاکتیکی خواهد شد، تأکید کرد: باید حواس‌مان به کل تیم من‌یونایتد باشد، اما ابراهیموویچ را به‌طور ویژه‌ای باید زیرنظر داشته باشیم. هواداران با حضور و حمایت خودشان می‌توانند مزیتی برای ما به شمار بروند. دوست دارم پیشرفت تیم را نسبت به بازی‌هایی که مقابل لیورپول و آرسنال داشتیم، ببینم و اطمینان دارم که این‌طور خواهد بود.

 

وی در مورد هافبک فرانسوی شیاطین سرخ که سابقه کار با او را دریوونتوس داشته است، گفت: پل پوگبا رؤیای بازگشت به منچستریونایتدرا داشت. برای او آرزوی موفقیت دارم، البته بعد از بازی با چلسی.

 

کونته در بخش پایانی صحبت‌هایش هم اظهار داشت: فابرگاس و ایوانوویچ به زودی مصدومیت عضلانی جزیی خود را پشت‌سر خواهند گذاشت.

 

چلسی در حال حاضر با 16 امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ برترجای دارد و شیاطین سرخ هم با 14 امتیاز در مکان هفتم ایستاده‌ان