این مطلب صرفا جهت خنده میباشد لطفا آن را اهانت طلقی نکنید

 

پیرامون صحبت مسی در سال ۲۰۱۲ که گفته بود : (ما ترجیح میدهیم که با آرسنال ، منچستر یونایتد یا هر تیم دیگری بازی بکنیم اما در زمین با چلسی روبرو نشویم. بازیکنانی در بارسا هستند که از چلسی بیشتر از رئال مادرید متنفرند ) و حالا چند جمله سانسور شده مسی از خود و چند بازیکن بارسا که در سال جدید در باب این موضوع قدیمی بیان کرده بودند را به اختصار می آوریم :

 

-مسی : بخاطر رنگ موهایم حاظرم مرا نمکی صدا بزنند اما با چلسی روبرو نشویم. -

 

جرارد پیکه :ترجیح میدهم شکیرا را در خانه ام با جان تری تنها بگذارم اما به مصاف چلسی نرویم. -

 

بوسکتس :حاضرم یک ماه را بدون توشه در بیابانهای زئیر به همراه کفتارها زندگی کنم و از لاشه حیوانات تغذیه کنم اما با چلسی دیدار نکنیم.

 

-پویول (به عنوان مشاور) : من که دیگر آنقدر مقابل چلسی حرص خوردم لگن خاصره ام جابجا شد(اشاره به بی تقصیر بودن در جریان دریبلی که از دیماریا خورد در نیوکمپ). اما به شما بازیکنان جوان توصیه میکنم اگر خدای ناکرده به مصاف چلسی رفتید حتما مقداری وازلین با خود ببرید.از گفتن این جملات شرمسارم برادران آبی آناری اما فوتبال چلسی در استمفورد بریج بسیار خطرناک است !

 

-ویکتور والدز :او که از رختکن تیم گمنامی با وبکم لپ تاپ با بازیکنان بارسا صحبت میکرد سر خود را نشان داد و گفت :این سر کچل را میبینید که انگار گاو آن را لیسیده؟ همه این موها در استمفورد بریج ریخت.دروگبا و لمپارد بیشتر از اینها با من کرده اند که البته انتظار نداشته باشید جایش را نشان دهم!

 

-آندرس اینیستا : آن گل سال ۲۰۰۹ هم تحفه داور بود وگرنه ما سالهاست در برابر چلسی در پوزیشن مورد علاقه آنها قرار داریم.

 

ژاوی هرناندز: او که از چلسی دل خونی داشت سریع گوشی را برداشته و با بازیکنان بارسا تماس گرفته و گفته بود: آن دختر ۸ ساله درون کلیپ که مدام مرا صدا میکرد و برایش جشن هم گرفتیم یادتان هست یک چیزی در گوش من گفت؟ میدانید چه گفت؟ به همین برکت قسم(دستش را روی یک نان تُست گذاشته بود)خدا شاهده گفت این بازیها را درآورده ام که این را به تو بگویم :لمپارد چقدر میخواست....کنه. ژاوی در انتها گفته بود خودتان جای خالی را با کلمه مناسب پر کنید برادران!

 

دنی آلوز با عصبانیت: چلسی عقیمم کرد.تا حالا سه تا زن گرفتم همه حاشا کردن.نمیتونم بچه دار بشم اهههه Asoka Tobe Kanata Chelsea kerdem Pe با عرض پوزش از ترجمه این جمله معذوریم !

 

ادامه دارد ...