سرمربی کنونی چلسی در مورد جدایی از تیم ملی فوتبال ایتالیا پس از یورو ۲۰۱۶ صحبت کرد و گفت در آن زمان گریه کرده است.

 

به گزارش چلسی نیوز ، به نقل از توتواسپورت، آنتونیو کونته که در یورو 2016 هدایت تیم ملی فوتبال ایتالیا را بر عهده داشت، با این تیم نمایش خوبی ارائه کرد. او پس از این تورنمنت، از جمع آتزوری جدا شد و هدایت چلسی را بر عهده گرفت. 

 

 

آنتونیو کونته درباره جدایی از تیم ملی ایتالیا گفت: جدایی از این تیم برایم بسیار سخت بود. هنوز هم وقتی درباره ایتالیا و حضور در یورو 2016 صحبت می کنم، اشک در چشمانم حلقه می زند. در یورو 2016 تیم خیلی خوبی بودیم و نمایش خوبی در یورو داشتیم. ارتباطم با بازیکنان زیاد بود و توانستیم نمایش بی‌نظیری در رقابت ها داشته باشیم. وقتی در رختکن از تیم با بازیکنان خداحافظی می کردم، گریه کردیم و همه احساساتی شده بودیم.

 

کونته که پیش از مربیگری در ایتالیا هدایت یوونتوس را بدست داشت، درباره دنبال کردن بازی‌های این تیم در فصل جاری نیز گفت: هنوز هم بازی‌های یووه را دنبال می کنم. طبیعی است که حس نوستالژی داشته باشم. موفقیت های خوبی با یوونتوس داشتم. یوونتوس به سطح خیلی خوبی رسیده و اکنون در جمع بهترین تیم های جهان است. برای این تیم در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا آرزوی موفقیت می کنم.

 

 

سرمربی آبی پوشان لندنی در پایان درباره وضعیت چلسی گفت: چلسی فصل قبل در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفت. از روزی که به این تیم آمدم، وعده انجام کارهای بزرگی را دادم و هنوز هم این را تاکید می کنم که به دنبال انجام یک کار ماندگار و خوب در چلسی هستم. پیشرفت، یک شبه حاصل نمی شود و به تدریج بدست می‌آید. باید گام به گام پیشرفت کنیم.