سرمربی چلسی پیروزی خانگی تیمش برابر لسترسیتی را به ویلیان تقدیم کرد و ابراز امیدواری کرد این بازیکن به زودی به جمع نفرات چلسی بازگردد.

 

به گزارش چلسی نیوز ، چلسی در هفته هشتم لیگ برتر توانست با ارائه یک نمایش زیبا 3 بر صفر لسترسیتی قهرمان دوره قبل این رقابت ها را شکست دهد. ویلیان به دلیل درگذشت مادر خود، غایب این بازی بود و نتوانست چلسی را همراهی کند.

آنتونیو کونته بعد از این دیدار گفت: می خواهم این برد را به ویلیان تقدیم کنم که در سوگ مادر خود نشسته است. او بداند همه ما به یادش هستیم و این برد را به ویلیان تقدیم می کنیم که در کنار ما نبود.

این مربی ایتالیایی درباره بازی گفت: از اینکه کاستا درخواست تعویض کرد راضی نیستم. او باید در کنار ما باشد و تا آخر با قدرت و شور و شوق برای تیم بازی کند. کاستا یک کارت زرد داشت ولی ریسک کردم و او را در زمین نگه داشتم. ممکن بود کاستا بازی بعد تیم را از دست بدهد ولی دوست داشتم او تا پایان در کنار تیم باشد. این من هستم که در تیم تصمیم می گیرم و کاستا باید از هر تصمیمی اطاعت کند. او البته بازیکن خوبی است و این را قبول دارد.

مربی چلسی درباره ویکتور موزس نیز گفت: از ابتدا نیز به باشگاه گفته بودم می خواهم او را مورد ارزیابی قرار دهم. موزس بازیکن مورد علاقه من است و خیلی خوب در ترکیب جا افتاده است و دوست دارم او بیشتر در زمین باشد.