کاپیتان چلسی به حمایت از وین رونی پرداخت و او را یک اسطوره دانست. تری از اینکه با ستاره ای چون رونی همبازی شده است افتخار می کند.

 

به گزارش چلسی نیوز ، وین رونی روزهای بسیار سختی را پشت سر می گذارد. او نه تنها در منچستر یونایتد بلکه در تیم ملی فوتبال انگلیس هم نیمکت نشین شده است.

رونی بهترین گلزن تاریخ فوتبال انگلیس است با این حال هواداران متعصب انگلیسی روی خوشی به این بازیکن نشان نمی دهند و وقتی در دیدار اخیر شیرها به میدان رفت با صدای سوت و اعتراض حاضران در ومبلی مواجه شد.

جان تری کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس به ستایش و حمایت از رونی پرداخت و گفت: وین رونی بهترین گلزن تاریخ فوتبال انگلیس است. او به زودی بیشترین تعداد بازی ملی را هم به نام خود به ثبت خواهد رساند و این دستاورد کوچکی نیست. رونی یکی از بهترین بازیکنانی است که تا الان دیده ام. افتخار همبازی شدن با این ستاره بزرگ را داشتم. او بازیکنی است که هر آنچه در توان داشته برای تیم ملی کشورش گذاشته است.

او ادامه داد: رونی یک اسطوره واقعی است. او چه در اورتون، چه در منچستر یونایتد و چه در تیمی ملی انگلیس خوب درخشید و باید قدردان تلاش های این بازیکن بزرگ باشیم. رونی شایسته احترام است و نباید هیچ کسی به او بی احترامی کند.