پس از شکست ۳-۰ در ورزشگاه امارات ایوانویچ کاپیتان چلسی در این دیدار با وبسایت رسمی باشگاه چلسی مصاحبه ای مختصر را انجام داد:
"آن گونه که می خواستیم، موفق نشدیم بازی را اغاز کنیم و در همان نیمه اول تاوان اشتباهاتمان را دادیم. به عنوان یک تیم، نتوانستیم پاسخ اعتماد مربی را بدهیم. باید صادق باشیم، ما باید بر روی جزئیات، تمرکزمان را بیشتر کنیم. می دانم که کسب این نتیجه ناامید کننده است و حتما به تیم لطمه وارد می کند، اما در رختکن، همه با هم توافق کردیم که این تیم را دوباره بسازیم و با یکدیگر کار کنیم. اگر این طور باشد، مطمئن هستم که می توانیم شرایط را تغییر دهیم و قوی تر پا به میدان بگذاریم.
هیچ چیزی در زندگی و یا فوتبال به راحتی به دست نخواهد آمد. شما باید انعطاف پذیر باشید. ما می دانیم که در شرایط دشواری باید برای بازی بعدی آماده شویم، اما امیدوارم بتوانیم خود را از لحاظ ذهنی آماده این تقابل کنیم."

او درباره بازی بعدی چلسی با هال سیتی افزود:

"در این لیگ، هر بازی متفاوت و دشوار است، اما این بدان معنا نخواهد بود که در هر دیدار باید نگرش خود را عوض کنید، حتی اگر بازنده بازی باشید باید مسیر درست را ادامه دهید. ما شیوه های مختلف تاکتیکی را تمرین کرده ایم. ما مسیر خود را با دو شکست، کمی گم کرده ایم و برای بازسازی تیم، نیاز به زمان خواهیم داشت. تا بازی بعدی، یک هفته دیگر زمان باقی است. ما می دانیم که این تقابل چقدر دشوار است. باید به سختی تلاش کنیم. باید بازی به بازی پیش رویم و هفته به هفته کیفیت خود را برای کسب نتیجه بالا ببریم."