آنتونیو کونته بعد از پیروزی و کامبک جالب در کینگ پاور در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگران پاسخ داد.
او در خصوص پیروزی گفت:
"این، یک بازی کاملا انگلیسی بود. باورنکردنی است که در سی دقیقه اول با دو گل بازنده بازی باشید ولی در انتها، با 4 گل به دور بعد صعود کنید. اگر از من سوال کنید آیا از نتیجه بازی راضی هستید؟ می گویم به خاطر گل هایی که دریافت کرده ایم، خوشحال و راضی نیستم؛ اما من یک واکنش بزرگ از بازیکنان دیده ام، چراکه آنها با عزم و اراده دیدنی، موفق شدند پس از یک شکست در لیگ، نتیجه بازی را کاملا به نفع خود، تغییر دهند و این موضوع مهمی است. ما توانایی بهبود شرایط تیم را داریم و می دانیم که قدرت تکرار این عملکرد را هم خواهیم داشت. تنها راهی که می دانم باید انجام دهم کار و کار است. ما باید سخت تلاش کنیم تا بتوانیم نقاط ضعف تیم را پوشش دهیم. من برای همین کار اینجا هستم و با تمام قدرت این کار را انجام خواهم داد."
وی در مورد سسک و بازی خوب او گفت:
"من برای سسک خوشحال هستم. او یک بازی بسیار خوب را از خود به نمایش گذاشته است. او توانست خود را به من اثبات کند. او در تمرینات بسیار منظم و با برنامه کار کرده و در این بازی نتیجه زحماتش را به من نشان داده است. من از او کاملا راضی هستم. این راه درست است؛ می خواهم بازیکنان در تیم رقابت خوبی ایجاد کنند و در طی جلسات تمرینی، به من فرصت دهند برای مسابقات آتی انتخاب بیشتری برای تیم اصلی داشته باشم."
او ادامه داد :
"سه روز برای این دیدار زمان خواهیم داشت و بازیکنان این فرصت را دارند که در تمرینات، خودی نشان دهند و من را برای استفاده از آنها در ترکیب اصلی متقاعد کنند. من به دنبال کسب پیروزی هستم. انتخاب های من باید کلید پیروزی تیم باشند. نام خانوادگی آنها برای من اهمیتی ندارد؛ مهم ترین مسئله این است، اگر بازیکنی در ترکیب قرار می گیرد، به من نشان دهد انتخاب او اشتباه نبوده است."
وی در مورد چالوبا و نخستین بازی رسمی او اظهار نظر کرد:
"من امروز از عملکرد چالوبا راضی هستم.  او اولین بازی خود را انجام داده است.  او دست پرورده آکادمی است و من برای او بسیار خوشحال هستم. می خواهم کسی که سزاوار حضور در ترکیب است واقعا انتخاب شود."
دون آنتونیو در مورد اشتباهات و عملکرد ضعیف دفاع خود نیز توضیحاتی را ارائه کرد:
"در خصوص دو گلی که در مقابل لستر دریافت کردیم اصلا خوشحال نیستم، اما شاهد واکنش بزرگی از بازیکنان بودم و این بسیار مهم است. آن ها اراده پیروزی را در خودشان نشان دادند و راهی مرحله بعدی شدند. ما می دانیم که می توانیم پیشرفت زیادی کنیم، اما من از بابت نگرش و تعهد بازیکنانم راضی بودم."