اختصاصی چلسی نیوز / به نظر می رسد که کونته برای انتخاب کادر فنی خود با باشگاه چلسی هنوز هم به توافق نرسیده است و بحث ها همچنان ادامه دارد.

 

آنتونیو کونته سرمربی فصل آینده آبی های لندن در ورود دو تن از اعضای کادر فنی موردنظر خود به استمفوردبریج با باشگاه چلسی به توافق نرسیده است که یکی از انان لولیچون مربی دروازبانان باشگاه چلسی می باشد چون مدیران باشگاه به هیچ وجه قصد از دست دادن این مربی باتجربه را ندارند.

 

هرچند که رومان ابراموویچ مالک روس باشگاه چلسی باید تمامی شرایط لازم را برای انتونیو کونته جهت بازگرداندن چلسی به بالاترین سطح فوتبال اروپا و به جمع مدعیان لیگ جزیره را فراهم نماید، اما هنوز هم وضعیت کادر فنی او مشخص نگشته است به صورتی که باشگاه تنها اجازه ورود 4 دستیار را به او می دهد.

 

هم اکنون باشگاه چلسی 4 دستیار کونته به نام های آنجلو السیو به عنوان دستیار، پائولو برتلی به عنوان مربی بدنساز را به همراه خولیو توس و برادر جوانتر او به نام جیانلوکا را پذیرفته است که برادر کوچکتر او نقش تحلیل مسایل تاکتیکی را برعهده خواهد داشت اما باشگاه حضور ماسیمو کاررا و مائورو مائورو ساندرانی را نپذیرفته است و انتظار دارند تا کونته، با افراد کنونی به کار خود در چلسی بپردازد.

 

طبق گزارش، آنتونیو کونته پس از دیدار با بازیکنان چلسی به صورت چهره به چهره و گفت و گو و با آنان، در گفت و گو با تیبو کورتوآ، فهمید که تیبو از لولیچون ابراز بی اعتمادی می کند و ایمان خود را به توانایی های او از دست داده است که به همین دلیل نیز شایعات اخیر درخصوص خروجش از چلسی شکل گرفته و به همین منظور، کونته قصد دارد تا شخص دیگری را جایگزین لولیچون نماید. 

 

همچنین به کونته گفته شده است که استیو هالند باید به عنوان دستیار اول در تیم باقی بماند و ادی نیوتون نیز مدیریت بازیکنان قرضی را برعهده داشته باشد.