هفته گذشته مارک هیوز سرمربی استوک سیتی به دلیل قرار نگرفتن در محدوده فنی مربیان از زمین بازی اخراج و از همراهی تیمش محروم شد حال آلن پاردو  لب به انتقاد از عملکرد داور ها گشود و اعلام کرد که کونته و کلوپ همه کار کنار خط انحام میدهند بی آنکه اخراج شوند!
او تشریح کرد:
"مربیان جدید مثل کلوپ و کونته، اجازه دارند راحت از محدوده خود خارج شوند  این در حالی است که برای مربیان با سابقه تر، قوانین قاطعانه تر عمل می کنند مانند مارک هیوز که در هفته گذشته در بازی با تاتنهام اخراج شد. هفته گذشته من به اندازه شش اینچ از جایگاه خودم خارج شدم که داور چهارم به سرعت من را به عقب راهنمایی کرد و به من گفت که در صورت تکرار من را از زمین اخراج می کند.
این تقریبا مانند این است که شما در یک جعبه گیر افتاده باشید و نمی توانید از آن خارج شوید که این برای من یک مقدار طعنه آمیز است. من درک می کنم که ما باید الگو برای بقیه باشیم ولی ما نیز انسان های احساساتی هستیم و می خواهیم که برنده شویم. ما افراد احساساتی ای هستیم. یک دقیقه ما با شادی در آسمان ها هستیم و از محدوده خارج می گردیم و گاهی اوقات نیز از عصبانیت و ناراحتی این کار را می کنیم"