اختصاصی چلسی نیوز / بنابر گزارش کالچومرکاتو، این باشگاه چلسی بود که در تابستان گذشته شانس به خدمت گرفتن پوگبا را از دست داد.

 

طبق گزارش منتشر شده، درحالی که پیش از این، علت سرنگرفتن انتقال پوگبا به چلسی به علت رد شدن پیشنهاد آبی های لندن توسط پوگبا اعلام شده بود، در جدیدترین گزارش، اینگونه بیان شده است که پس از اینکه باشگاه چلسی پیشنهادی درحدود 70 میلیون پوند را برای پوگبا به باشگاه یوونتوس ارایه کرد، این بازیکن جوان از طریق نمایندگان خود درخواست عقد قراردادی 5 ساله با دستمزد هفتگی 170 هزار پوندی نمود اما باشگاه چلسی از به خدمت گرفتن او منصرف گشت.

 

طبق گزارش، انتقال آنتونیو کونته سرمربی فعلی تیم ملی ایتالیا و سرمربی سابق پوگبا در تیم یوونتوس،  می تواند این انتقال را رقم بزند آن هم در تابستانی که، برای آبراموویچ قاعدتا جهت بازسازی تیم پرهزینه خواهد بود.

 

پوگبا که هم اکنون با 12 پاس گل، بالاتر از پیانیچ، اینسینه و ساپارونا در صدر تعداد پاس گل لیگ سری آ ایتالیا قرار دارد، باتوجه به قدرت تهاجمی بالای خود چه از نظر گلسازی و چه گلزنی در کنار قدرت تدافعی، بی شک مناسب لیگ جزیر و موثر چلسی و انتونیو کونته در میانه زمین خواهد بود.