تیم چلسی و لیورپول در سری رقابت های لیگ برتر انگلستان روز جمعه ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف یکدیگر خواهند رفت!

نکته عجیب آن است که احتمالا بدلیل پخش برنامه هفت و تقابل استقلال و پرسپولیس و پخش برنامه های جانبی مثل شب های فوتبالی دیدار چلسی - لیورپول پخش زنده داخلی نخواهد داشت البته این اتفاق قطعی نیس و امیدواریم پیگیری های لازم صورت بگیرد و این دیدار از یکی از شبکه های داخلی پخش شود!

نکات ابتدایی
چلسی
تساوی غیرمنتظره  چلسی مقابل سوانسی آن هم در شرایطی که چلسی بیش از ۵ برابر سوانسی موقعیت گل داشت باعث شده تا هواداران چلسی از وضعیت خط دفاعی و موقعیت سوزی های مهاجمین این تیم به ستوه بیایند. البته بعد از پایان بازی مشخص شد که آندره مارینر ٬ داور دیدار چلسی - سوانسی٫ مرتکب اشتباه بزرگی در ا مر قضاوت خود شده است ؛ اشتباهی که شاید به قیمت قهرمان نشدن چلسی در اواخر فصل گردد!
لیورپول
لیورپول همچنان به مانند سال گذشته روند پر فراز و نشیبی را در پی گرفته است دو پیروزی چهار گله برابر آرسنال و لستر و شکستی دور از انتظار مقابل برنلی(!) و تساوی مقابل تاتنهام از روند سینوسی این تیم در نتیجه گیری خبر میدهد!
لیورپول نشان داده که اگر روز روز آنان باشد میتوانند دست به کارهای بزرگی بزنند شاید کاری به بزرگی پیروزی در استمفوردبریج !

آخرین نبرد ها
آخرین نبرد دوتیم در استمفوردبریج برمیگردد به بازی دوتیم در پاییز سال گذشته؛ در روزی تلخ چلسی با سرمربی گری جوزه مورینیو در حالی که ۱-۰ از لیورپول پیش بود در آخر با نتیچه ۳-۱ شکست خورد تا به مشکلات چلسی در آن فصل افزوده شود.در آن بازی رامیرز آخرین گل خود را برای چلسی در لیگ برتر به ثمر رساند.
اما آخرین رویارویی دو تیم به تور پیش فصل امسال برمیگردد که چلسی با تک گل کیهیل در حالی که فابرگاس اخراج شده بود توانست لیورپول را ۱-۰ شکست دهد
ترکیب احتمالیپیش بینی ها و تحلیل های هو اسکورد:
اشتباهات فردی که در بازی با سوانسی باعث شد سه امتیاز چلسی به یک امتیاز تبدیل شود یکی از نقاط ضعف چلسی به زعم کارشناسان این سایت شمرده میشود
البته خلاقیت فوق العاده مثلث اسکار ویلیان هازارد که هفته قبل موفق به ایجاد ۲۸ موقعیت گل شد از نقاط مثبت چلسی ست
همچنین در این سایت به خط دفاع نه چندان مستحکم لیورپول هم چندین بار اشاره شده است!
پیش بینی کاربران این سایت( که البته بیشتر هوادار لیورپول هستند) بصورت زیر است:

مصدومین و محرومین چلسی:
در این بازی جان تری و فن خینکل قطعا به بازی نخواهند رسید اما وضعیت کورت زوما نا معلوم است.
بنظر می رسد تنها تغییر در ترکیب چلسی بازی کردن داوید لوییز برای چلسی به جای کاپیتان باشد!

پیش بینی چلسی نیوز:
چلسی نیوز در وهله اول برای این بازی فارغ از هر نتیجه یک بازی در شان و اندازه دوتیم را آرزو منده است و در وهله ی بعد پیروزی تیم محبوبمان با گل های پیاپی را خواستار است!!

پیش بینی ما :
پیروزی ۲-۱ چلسی با گل های هازارد و کاستا
شما چطور فکر میکنید؟