آنتونیو کونته، سرمربی چلسی مدعی شد که دیگو کاستا باید بتواند بر اعصابش مسلط بوده و عصبانی نشود.

 

به گزارش چلسی نیوز ، مهاجم 27 ساله در سه بازی خود در لیگ دو کارت زرد دریافت کرده و کونته نگران است که مهاجم خود را به دلیل محرومیت از دست ندهد. حال او پیش از تقابل با سوانسی به مهاجم خود هشدار داد که بر اعصابش مسلط باشد.

 

 

 

او گفت:" دیگو بازیکنی احساسی است و گاهی برای همین موضوع کارت زرد می‌گیرد. می‌خواهم او از این جهت پیشرفت کند زیرا او را در تمامی بازی ها لازم دارم و خودش هم به این شرایط آگاه است. 

 

 

 

باید احساساتش را در زمین کنار بگذارد، او انسان خوبی است. بازیکنی که اهمیت زیادی برای تیم دارد. باید احساساتش را در جهتی مفید حرکت دهد که به نفع تیم هم باشد. من دیدار اسپانیا و بلژیک را تماشا کردم و او خوب کار کرد، همینطور مقابل لیختن اشتاین. ولی البته طبیعی است که وقتی شما مهاجم باشید و گلزنی کنید، از عملکردتان تمجید شود. وقتی خوب بازی می‌کنید و گل نمی‌زنید، همچنان عملکرد منفی تصور می‌شود.

 

 

 

دیگو با تمام وجود در زمین ظاهر می‌شود و از این روحیه اش لذت می‌برم. از اینکه بعضی بازیکنان احساساتشان را در ورزش نشان می‌دهند لذت می‌برم ولی به درد ورزشکار نمی‌خورد. باید این شور و هیجان به هواداران منتقل شود."