آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، معتقد است داوید لوئیز آنقدر مسن نیست که نتواند به یکی از بهترین مدافعان دنیا تبدیل شود.

 

 

این مدافع برزیلی که در سال 2014 با انتقالی 50 میلیون یورویی از چلسی به پاری سن ژرمن رفت، در این تابستان و در آخرین روز بازار نقل و انتقالات به استمفوردبریج برگشت.

 

کونته تایید کرد که لوئیز باید روی جنبه هایی از بازی اش کار کند اما معتقد است که این مدافع 29 ساله هنوز زمان برای بهتر شدن دارد.

 

او در آستانه دیدار تیمش مقابل سوانسی به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم هر بازیکنی، تا پایان دوران حرفه ای اش، می تواند بهتر شود. می دانم وقتی شما 32، 33 یا 36 ساله هستید، همیشه می توانید بهتر شود. فکر می کنم این را از تجربه ام به عنوان بازیکن متوجه شده ام.

 

داوید لوئیز 29 ساله است. این سن فوق العاده ای است تا او به یکی از بهترین مدافعان دنیا تبدیل شود. من تعهد فوق العاده ای در کار او می بینم. او می خواست برای چلسی کند. این فرصت فوق العاده ای برای او و من است تا بهتر شویم. او شخصیت خوبی دارد تا به یکی از بهترین مدافعان دنیا تبدیل شود.

 

ما با به خدمت گرفتن او، بازیکنی با شخصیت فوق العاده و تکنیک خوب به خدمت گرفتیم. دوست دارم تیمم فوتبال خوبی بازی کند و مدافعانی که فوتبال بازی می کنند را دوست دارم. داوید می تواند در کارهای دفاعی بهتر شود اما از اینکه او را در اختیار داریم، خیلی خوشحالم. او در رختکن هم پسر خوب و شخصیت مثبتی است."