نکات ابتدایی
روز یکشنبه از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران چلسی میهمان سوانسی خواهد بود
سوانسی هفته گذشته(قبل از فیفادی) در ورزشگاه کینگ پاور شکست ۲-۱ را متحمل شده است و با دو شکست در رتبه چهاردهم جدول رده بندی قرار دارد .
این در حالی ست که شاگردان کونته با سه نمایش درخشان مقابل برنلی واتفورد و وستهام در رتبه ی دوم جای گرفتند.
مسلما بازگشت کاستا به فرم خوب خودش میتواند راهگشای چلسی در این دیدار خارج از خانه باشد کاستایی که در بازی با بلژیک با پاس گل و در دیدار با لیختن اشتاین با دو گلی که به ثمر رسوند نقش موثری در پیروزی تیمش داشت.
تسویه حساب
همه ی ما دیدار اول فصل کاووس بار گذشته را به یاد داریم دیداری که به اخراج فرن و کارنیرو منتهی شد و اتفاقاتی که باعث خارج شدن چلسی از مصیر مستقیم و ایجاد تنش و حاشیه برای باشگاه شد
شاید اگر تکل های وحشیانه بازیکنان سوانسی روی پا های بازیکنان چلسی به خصوص هازارد زده نمیشد کارنیرو و فرن همچنان در باشگاه بودند و چه بسا که کار به رتبه دهم و اخراج مورینیو و ... کشیده نمیشد!
صدر نشینی اختمالی در صورت پیروزی
باتوجه به تقابل سیتی و یونایتد قطعا یکی از دو تیم (و یا هردو) امتیازاتی را از دست خواهند داد چلسی در صورت پیروزی به احتمال فراوان صدر نشین هفته  چهارم خواهد بود و میتواند اختلاف را با رقبا افزایش دهد.
ترکیب احتمالی از نگاه هو اسکورد :


مصدوم ها و محروم ها:
تیم چلسی در این بازی بازیکن محرومی نخواهد داشت اما مارکو فنخینکل به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده است و وضعیت مصدومیت کورت زوما همچنان نامشخص است