DIEGO LOPEZ:
این دروازبان با درخشش دوناروما در تیم میلان  قصد خروج داشت و از چلسی به عنوان خواهان این بازیکن نامبرده می شد که با پیوستن ادواردو احتمال پیوستن این بازیکن به چلسی تقریبا صفر شد.
BONUCCI:
پیشنهاد چلسی برای این بازیکن که از بازیکنان مورد علاقه کنته هست فرستاده شد که با مخالفت باشگاه یوونتوس و عدم  تمایل این بازیکن به ترک شهر تورین روبه رو شد.
KOULIBALY:
یکی از بازیکنانی که چلسی در خرید ان ها مصمم بود کالیدو کولیبالی بازیکن فرانسوی ناپولی بود که باشگاه پیشنهاد های بسیاری برای این بازیکن فرستاد که علی رغم شایعات مبنی بر اختلاف این بازیکن با باشگاه ناپولی با آن ها مخالفت شد.
 
RODRIGUEZ :
همچنان شایعه ی پیوستن این بازیکن سوییسی تیم ولفسبورگ به چلسی وجود دارد.
LICHTSTEINER:
همچنان شایعه ی پیوستن این بازیکن سوییسی تیم یوونتس به چلسی وجود دارد.
NAINGOOLAN:
راجا ناینگولان  اولین بازیکنی بود که چلسی خواهان او شد اما او با گفتن جمله ی "در رم خوشحال هستم" با این پیشنهاد مخالفت کرد.
MATUIDI:
این بازیکن که شایعه ی اختلافش با ناصر الخلافی مدیر باشگاه پاریسن ژرمن به گوش می رسید در رادار تیم چلسی قرار گرفت اما شایعه ی اختلاف با مدیر عامل تکذیب شد و این بازیکن نیز در تیمش ماندنی شد.
JAMES : 
همچنان شایعه ی پیوستن این بازیکن کلمبیایی تیم رئال به چلسی وجود دارد
MAHREZ:
خود این بازیکن شایعه ی مذاکره با چلسی را شیطنت خبرنگاران اعلام کرد و قرارداد خود را به مدت چهار فصل با لستر تمدید کرد.
LUKAKU:
بی شک یکی از بازیکنانی که چلسی از فروش آن ها پشیمان گشته است روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی اورتون است که چلسی  برای این بازیکن پیشنهاد رسمی فرستاد ولی لوکاکو ترجیح داده است که فعلا در اورتون بماند.
MANDZUKIC:
همچنان شایعه ی پیوستن این بازیکن کروات تیم یوونتوس به چلسی وجود دارد.
 
MANOLAS:
این بازیکن رم هم به دلیل حضور تیمش در مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا ترجیح داد در رم بماند.(البته رم مقابل پورتو حذف شد و از صعود به مرحله گروهی بازماند.)
TIAGO MAYA:
چلسی همچنان هم به این بازیکن علاقه دارد اما با وجود مزخرف هواندن این انتقال توسط یکی از نزدیکان تیاگو مایا باید این انتقال را تقریبا منتفی دانست.
بوفال :
همچنان شایعه ی پیوستن این بازیکن  تیم لیل به چلسی وجود دارد.
GABRIEL BARBOSA:
همچنان شایعه ی پیوستن این بازیکن جوان و مستعد برزیلی به چلسی وجود دارد.
ROMAGNOLI:
امروز برای دومین بار پیشنهاد باشگاه چلسی برای این بازیکن توسط تسم میلان رد شد تا این انتقال نیز صورت نگیرد.
حال باید دید در این چند روز پایانی نقل و انتقالات ایا تیم چلسی خواهد توانست بازیکن جدیدی بعد از باتشوایی و کانته به خدمت بگیرد یا نه؟