فصل گذشته برای آبی ها لندن و هواداران بسیار بد بود و آن ها در آینده به تاکتیک های مرد ایتالیایی تکیه خواهند کرد. علی رغم شکست تیم آنتونیو کونته در یورو 2016 ، دوست داران فوتبال تحت تاثیر هوش و شور و اشتیاق او قرار گرفتند. دقیقا همان چیزی که برای برگرداندن چلسی به روز های خوب نیاز است. در ادامه دو مطلب اصلی در تیم چلسی و انتظار هواداران را بررسی می کنیم.

 

1- حمله سریع

چلسی درحالی فصل گذشته بازی های خود را واگذار می کرد که در بسیاری از آن ها مالکیت توپ را در اختیار داشت. آن ها در خلق موقعیت ناموفق بودند و در حملات خود بسیار کند عمل می کردند به نحوی که تیم حریف فرصت سازماندهی ساختار دفاعی خود را می یافت.

هواداران انتظار حمله های سریع تر دارند. حملاتی که با انتقال توپ به محوطه جریمه حریف با سرعت بیشتر و با ضربات تمام کننده همراه باشد. بازیکنانی مثل کوادرادو یا موزس می توانند به تیم در این مورد کمک کنند.

 

2- دفاع مستحکم

دفاع چلسی معمولا در سال های اخیر عملکرد خوبی داشته است. اما در سال گذشته، چلسی 53 گل دریافت کرد که بیشترین آمار گل خورده در یک فصل برای تیم چلسی می باشد. کونته توانایی آوردن نظم به دفاع چلسی را دارد.

 

موفقیت در دفاع به آمادگی و مدیریت جان تری بستگی دارد. هم چنین زوما نیز رو به بهبودی است و در حال بازگشت به تیم می باشد. با توجه به فشردگی بازی های لیگ جزیره و سن بالای جان تری، یافتن گزینه جانشین برای او ضروری به نظر می رسد.