سرمربی ایتالیایی چلسی خواسته‌اش از مهاجم اسپانیایی تیم را علنی کرد.

 

به گزارش چلسی نیوز ، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی ادعا کرد دیه‌گو کاستا، مهاجم اسپانیایی تیم قادر به ثبت 30 گل در فصل تازه شروع شده لیگ برتر انگلیس است.

 

 او در این باره گفت: «دیه‌گو می‌داند من از مهاجمان تیم چه انتظاری دارم. یک مهاجم نقشی بسیار کلیدی در موفقیت تیم دارد. مایلم کاستا به جای جابه‌جایی‌های متوالی در مناسب‌ترین نقطه محوطه جریمه بایستد و گل بزند.گلزنی، وظیفه اصلی یک مهاجم است.یک مهاجم باید گل بزند چون مهاجم است، نه مدافع یا هافبک. اصلا دوست ندارم مردان تهاجمی من مدام از محوطه جریمه بیرون بیایند. مایل نیستم از بازیکنانی خاص نام ببرم اما از برخی‌ها انتظارات ویژه‌ای دارم. کاستا مهاجمی بزرگ و تمام‌کننده‌ای فوق‌العاده است اما برای پیشرفت بیشتر، هنوز زمان می‌خواهد. کاستا توانایی‌های زیادی دارد و می‌تواند بهتر شود.گذشته اهمیتی ندارد. به رشد بیش‌تر بازیکنان تیمم می‌اندیشم. از ماندن کاستا در تیم خوشحالم. بازیکنان باید از خود ایده جدید داشته باشند.»

 

 او در ادامه افزود: «او می‌تواند به موفقیت تیم کمک کند و به نظرم فصل خیلی خوبی پیش‌رو دارد. اشتیاق دیه‌گو درست به اندازه من است. این فاکتور او را دوست دارم و به همین دلیل مایلم در ترکیب اصلی باشد.او اصلا دوست ندارد بازنده شود. شما برای موفقیت باید اشتیاق خاصی داشته باشید.این فاکتور، می‌تواند تیم را از مشکلات به سلامت عبور دهد. در حال حاضر همه اعضا برای موفقیت تیم مشغول تمرین هستند.هرگز برای بازیکنانم یک هدف خاص تعیین نمی‌کنم اما از کاستا انتظار دارم فصلی خوب را پشت سر بگذارد و از توانایی‌هایش بیش‌ترین بهره را ببرد. اگر این اتفاق رخ دهد، گل‌ها هم به نفع ما وارد دروازه رقبا می‌شود. مهم است که بازیکنان به شیوه مربی بازی کنند، نه به میل خودشان! چرا کاستا در فصل جدید 30 گل نزند؟ به نظرم او قادر به رقم زدن این دستاورد است.»