سرمربی ایتالیایی تیم چلسی از حضور کاپیتان آبی ها اظهار رضایت کرده است و او را فرد مورد نیاز چلسی خوانده است.

چلسی نیوز-پس از اتمام فصل 16-2015، بازیکنان و هواداران چلسی نفسی راحت کشیدند، چرا که فصل کابوس وار آنها به اتمام رسیده بود. اما عدم تمدید قرارداد کاپیتان تری، هواداران را بیش از پیش نگران می کرد. آنتونیو کونته سرمربی تیم چلسی درگیر رقابت های یورو 2016 بوده است. مسئولین چلسی میلی برای حفظ این مهره کهنه کار نشان نمی دادند. خروج ستاره هایی چون پیتر چک، فرانک لمپارد و اشلی کول برای هواداران آبی های لندن غیر قابل حضم بوده و زمزمه های خروج کاپیتان این تیم، آنها را به فکر چاره انداخت. کمپین حمایت از کاپیتان، پلاکاردهایی با شماره 26 و تشویق زائدالوصف هواداران نشان از عدم رضایت آنها از خروج کاپیتان تیم داده بود. سرمربی ایتالیایی و جدید تیم چلسی، خواستار ماندن اسطوره آبی ها شد و پس از گفت و گویی هیئت مدیره باشگاه چلسی با جان تری، قراردادی برای بیست و دومین سال حضور او بسته شد.

به گزارش وب سایت FourFourTwo، تیم چلسی پس از پشت سر گذاشتن پنج دیدار در مسابقات پیش فصل آمریکا، موفق به سه پیروزی و متحمل دو شکست شده است. در این مسابقات آنتونیو کونته، برای اولین بار هدایت تیم لندنی را بر عهده داشته است. تیم چلسی پنج شنبه گذشته به لندن بازگشت است و کونته درباره کاپیتان خود این طور اظهار نظر کرده است:

مدت زمان زیادی از حضور جان در باشگاه چلسی می گذرد، او جزئی از تاریخ این باشگاه است. او در رختکن به خوبی می تواند توضیح دهد که بازی برای تیم چلسی و پوشیدن لباس این تیم چه ارزشی خواهد داشت و این موضوع مهمی برای من خواهد بود. من با او در مورد آینده صحبت کرده ام و می دانم که حضور او برای ما ضروری خواهد بود زیرا او کاپیتان ما است. جان یک سرمشق مناسب برای سایرین است زیرا او مرد باشخصیت و خوش برخوردی است و تفکرات سازنده ای دارد.

همین طور کونته درمورد شرایط بازی تری با توجه به سن او گفت:

او اراده خوبی برای بازی کردن دارد، در تمرینات بسیار فعال بوده و حتی در اردو های اقامتی تیم، خانواده خود را برای مدت طولانی ترک می کند. با این تفاسیر، کاپیتان حق حضور در میادین را دارد و می دانم چه در سر او می گذرد.