برانیسلاو ایوانوویچ باور دارد فصل جدید لیگ برتر سخت ترین فصل تاریخ رقابت ها خواهد بود.

چلسی نیوز- به نقل از ESPN، ایوانوویچ چلسی را فرا خوانده که با هدایت آنتونیو کونته به شرایط آرمانی خود پس از فصلی که در لیگ برتر انگلستان دهم شدند، برگردد.

با  این حال او خاطرنشان کرد که رقبای چلسی نیز قدرتمند تر از قبل خواهند بود و رقابت هیجان انگیزی به وجود خواهد آمد.

مدافع ۳۲ ساله چلسی گفت: 

به نظرم در حال حاضر سخت است که بخواهیم چیزی در مورد آینده بگوییم، چون همه می دانیم این لیگ چقدر مشکل است. به خودمان قول داده ایم که هرچه در توان داریم در تک تک بازی ها نشان دهیم. با چنین شوق و سبکی، می توانیم پیشرفت کنیم و خواهیم کرد. به طور قطع این فصل می تواند سخت ترین در تاریخ لیگ برتر باشد.

ایوانوویچ که فصل گذشته همچون چلسی بازی های خوبی از خود به نمایش نگذاشت، ادامه داد:

همه تیم ها پیشرفت کرده اند و با توجه به فصل پیش که لستر قهرمان شد، می خواهند بهتر شوند و سورپرایز جدید باشند. مطمئنا تیم های بزرگ دوباره می خواهند نتیجه بگیرند، لیگ هیجان انگیزی خواهد شد.

کونته قصد دارد پس از چند سال استفاده از سیستم ۱-۳-۲-۴ در چلسی،‌ آن را با ۴-۲-۴ تغییر دهد. ایوانوویچ به این سیستم اعتقاد دارد و ادعا کرد که آبی ها می توانند مدالی جدید به افتخارات خود اضافه کنند.

مدافع صرب چلسی در پایان گفت: 

به نظرم با سیستم و خرید های جدید می توانیم بسیار بهتر شویم. اگر تمام نفرات در بهترین وضعیت خود باشند، رتبه بسیار خوبی کسب خواهیم کرد. امیدوارم در مسیری صحیح قرار داشته باشیم.