به گزارش Skysports، دیدیه دروگبا در مورد هم بازی قدیمی خود در چلسی که سال های زیادی را در این تیم سپری کرد می گوید:

 

پتر چک یک افسانه و یک دوست خوب برای من است. ما درباره مسابقه پیش رو با یک دیگر صحبت کرده ایم. او به من گفت که در این مسابقه حاضر خواهد بود. ما یک مکالمه گروهی با دیگر بازیکنان چلسی نیز داشتیم و جوک های زیادی درباره این مسابقه برای هم تعریف کردیم. امیدوار هستم که بتوانم در این بازی گلزنی کنم.

 

پتر چک سال گذشته چلسی را به مقصد آرسنال و با قراردادی ۴ ساله ترک کرد. با این حال دروگبا به هم تیمی سابق خود احترام می گذارد.

 

خیلی سخت است که او را با پیراهن آرسنال می بینم اما او کاری را کرد که باید انجام می داد. کاری را کرد که برای آینده فوتبالی و خود او بهترین باشد، اما مردم برای تمام دوران حضورش در چلسی و کارهایی که برای باشگاه انجام داد به او احترام می گذارند. پس هیچ جای عصبانیت و ناراحتی وجود ندارد.پتر مانند یک رهبر می ماند و می توانید ببینید که چه چیزهایی را برای آرسنال به ارمغان آورده است. آن ها در فصل گذشته گل های کمتری دریافت کردند. این فقط برای حضور چک نیست بلکه به خاطر روحیه پیروزی است که به تیم آرسنال آورده و فکر می کنم آرسنال به این دلیل قهرمانی در لیگ برتر را از دست داد که پتر در طول فصل مصدوم شد. او بدون شک یکی از بهترین دروازه بان های جهان است. برای من او بهترین است، اما برای دیگران یکی از بهترین هاست.