سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان شهر لندن به مسئولان این باشگاه خواسته‌هایش برای بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال را اعلام کرد.

 

 آنتونیو کونته به مدیران باشگاه چلسی گفته است که اگر می‌خواهند فصل آینده شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر داشته باشند باید برای او پنج بازیکن جدید بخرند.

کونته به رومن آبراموویچ، مالک روس باشگاه چلسی گفته است که چلسی پیش از پایان بازار نقل‌و‌انتقالات باید پنج بازیکن جدید بخرد و در غیر این‌صورت نمی‌تواند امیدی به قهرمانی داشته باشد.

 

میرر در گزارش خود مدعی شده است که مارینا گرانوفسکایا، مدیر اجرایی و مایکل امنالو، مدیر فنی باشگاه نیز در جلسه‌ طوفانی دو ساعته‌ای که کونته در آن خواسته‌هایش را به آبراموویچ گفته است، حضور داشتند. این جلسه پس از شکست ۲ بر صفر چلسی مقابل راپید وین در اتریش در هفته گذشته برگزار شد که در آن سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا به نیاز تیمش برای خرید چند بازیکن جدید پی برد و آن را به آبراموویچ هم منتقل کرد که ظاهراً توصیف او از وضعیت تیم برای مالک روس باشگاه خوشایند نبوده است، اما با این حال قصد دارد از این مرد ایتالیایی حمایت کند به‌خصوص که او بابت افزایش رقابت از جانب منچستریونایتد و منچسترسیتی در بازار نقل‌و‌انتقالات احساس نگرانی می‌کند.

 

چلسی از ابتدای بازار نقل‌و‌انتقالات تا کنون رقمی در حدود ۶۳ میلیون پوند برای خرید بازیکنانی مانند میچی باتشوای و انگولو کانته هزینه کرده، اما کونته گفته است که حداقل یک مهاجم و یک مدافع دیگر می‌خواهد که طبق ادعای برخی رسانه‌های انگلیسی، روملو لوکاکو – مهاجم پیشین چلسی که برای اورتون بازی می‌کند – و آلوارو موراتا که به‌تازگی از یوونتوس به رئال مادرید برگشته گزینه‌های سرمربی پیشین آتزوری برای تقویت خط حمله‌اش است و لئوناردو بونوچی، مدافع یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، کالیدو کولیبالی، مدافع ناپولی و کاستاس مانولاس مدافع یونانی رم گزینه‌های او برای تقویت خط دفاعی آبی‌پوشان لندن.