آنتونیو کونته، سرمربی چلسی مدعی شد که می‌تواند ادن هازارد را به سطح مسی و رونالدو برساند.

 

هازارد در فصل 15-2014 به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انتخاب شد ولی فصل گذشته عملکرد بسیار ضعیفی داشت و نتوانست حتی نزدیک به انتظارات شود. حال ستاره بلژیکی کار تحت هدایت مربی جدیدی را آغاز کرده که تاکید دارد می‌تواند او را تا سطح مسی و رونالدو بالا ببرد.

 

 

کونته گفت:" بازیکنانی که با آنها کار خواهم کرد جای پیشرفت بسیاری دارند. زیرا حالا بازیکنانی با استعداد در اختیار من هستند که جهان آنها را در سطح مسی، سوارز، نیمار، رونالدو یا پوگبا نمی‌بیند. ولی در بازیکنان حاضر در ترکیب ما، ستاره هایی هستند که با پیشرفت می‌توانند به این سطح برسند. از این موضوع مطمئن هستم. فصل گذشته نه فقط برای هازارد بلکه برای همه بازیکنان فصل خوبی نبود. برای ما خیلی مهم است که هازارد را به شرایط آرمانی برسانیم. ولی من با او صحبت کردم و او خیلی خوشحال است. من از اینکه می‌توانم بازیکنانی با این کیفیت را تمرین دهم بسیار راضی هستم."

 

او گفت:" کوادرادو بازیکن چلسی است و من منتظرش هستم. او باید خیلی زود] از تعطیلات[ برگردد.او در ترکیب ما جای دارد و من خیلی خوشحالم که هدایتش را بر عهده دارم. او بازیکنی است که دوست داشتم در یووه به خدمت بگیرم و حالا باید بازگردد و تمریناتش را آغاز کند. بله او بازیکن چلسی است و با ما خواهد ماند. اگر چیزی تغییر کند شما متوجه خواهید شد."