به گزارش وب سایت رسمی یوفا، هازارد که با به ثمر رساندن یک گل و یک پاس گل بهترین بازیکن میدان هم شناخته شد، پس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی گفت:
"بازی فوق العاده ای بود. ما واقعاً شایسته پیروزی بودیم. می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم، اما دروازه بان آنها چند واکنش فوق العاده داشت. اما نگران این مسئله نخواهیم بود. خوشحالیم و به مرحله یک چهارم نهایی در لیل صعود کرده ایم."

او ادامه داد:
"تا این لحظه به هیچ چیز نرسیده ایم، و تنها در مرحله یک چهارم نهایی هستیم و بازی به بازی پیش خواهیم رفت. مقابل تیم فوق العاده ای بازی کردیم و می خواهم به مجارستان تبریک بگویم که تمام توان خود را به کار گرفت. به عنوان یک تیم احساس می کنم که امروز بسیار محکم بودیم. موقعیت های زیادی خلق کردیم و فرصت زیادی هم به حریف ندادیم."

وی در مورد بازگشت به خانه قدیمی خود لیل، برای بازی مقابل ولز هم گفت:
"خوش شانس هستیم که در لیل بازی می کنیم، آن شهر را خیلی خوب می شناسم. با ورزشگاه جدید خیلی آشنا نیستم، هیچوقت آنجا بازی نکرده ام. بسیار افتخار می کنم. از اینکه صعود کرده ایم خیلی انگیزه گرفته ام، و روز جمعه جشن بزرگی در راه خواهد بود، و امیدوارم که هواداران زیادی برای شرکت در آن حضور داشته باشند."