ترکیب:

برای چلسی :بگوویچ،تری،کیهیل،ایوانویچ،آزپلیکوئتا،ماتیچ،میکل،پدرو،ویلیان،دیگو کاستا،سسک فابرگاس
ذخیره ها:تراعوره.بابارحمن.هازارد.کندی.چیک.اسکار.آملیا
برای تاتنهام:لوریس.ورتونگن.رز.واکر.آلدروایرلد.اریکسن.هیونگ مین سون. هری کین.لاملا.دایر و دمبله

شرح بازی:

در شروع بازی دوتیم محتاطانه بازی میکردند و هرزگاهی روی دروازه ی یکدیگر خطرات نصف و نیمه ای ایجاد میکردند که یکی از این موقعیت ها ضربه سسک فابرگراس  روی پاس دیگو کاستا بود که با اختلاف اندک از کنار دروازه ی هوگو لوریس عبور کرد .
این حمله بلافاصله روی تعلل دفاع چلسی و ضربه پای چپ هیونگ مین سون جبران شد
اما سرانجام در دقیقه 35 روی یک غافلگیری روی اشتباه مدافعان چلسی روی پوشش عمق خط دفاعی و آفساید گیری پاس فوق العاده لاملا به هری کین رسید و اوهم با جاگذاشتن بگوویچ دروازه خالی چلسی را باز کرد.
درحالی که انتظار میرفت نیمه اول با حساب 1-0 به پپایان برسد دقیقه ی 45 کریستن اریکسن با اشتباه مرگبار ایوانویچ و میکل ،هیونگ مین سون ستاره ای کره ای تاتنهام را درموقعیت تک به تک قرار داد و اوهم فرصت را غنیمت شمرد و برای بار دوم دوازه چلسی را باز کرد.
نیمه دوم بالاخره انتظار ها به سر رسید و ادن هازارد بهترین بازیکن سال 2015 لیگ جزیره بجای پدرو به میدان اومد هازارد که بازی قبل دو گل از چهارگل تیمش را مقابل بورنموث به ثمر رسانده بود و از روحیه ی خوبی هم برخوردار بود با آمدنش شرایط بازی را بالکل عوض کرد.
حملات چلسی جواب داد و در دقیقه 58 روی کرنر ارسالی توسط ویلیان ،گری کیهیل یکی از گل های خورده را جبران کرد و امید را به اردوی آبی ها برگرداند.
تاتنهامی ها هم که خودرا در خطر از دست دادن 3 امتیاز و کورس قهرمانی میدیدند با خطاهایی وحشیانه و حرکاتی ناپسند سعی بر بهم ریختن ذهن و تمرکز بازیکنان چلسی داشتند.
خطاهای بی مورد و بعضا شدید روی هازارد ویلیان کاستا و سسک فابرگاس داور را مجبور کرد تا بار ها و بارها از کارت زرد خود استفاده کند .شاید اگر داور سخت گیر تر میبود حتی دو سه بازیکن تاتنهام نیز اخراج میشد.
در ادامه اسکار بجای ماتیچ به میدان آمد تا بار تهاجمی تیم افزوده شود
اما بالاخره ادن هازارد با یک حرکتی انفرادی و از مقابل برداشتن سه چهار بازیکن تاتنهام با همکاری دیگو کاستا موفق شد زیبا ترین گل بازی و شاید زیباترین گل فصل آبیهارا به ثمر برساند در ادامه نیز اتفاق جدی ای روی دروازه ها نیوفتاد تا بازی باهمان نتیجه 2-2به پایان برسد تا نوید بخش بازگشت روز های خوش چلسی در ادامه فصل و فصل آینده باشد
تاتنهامی ها باز هم در پایان بازی درگیری هایی ایجاد کردند که از جمله آن میتوان به هل دادن گاس هیدینگ توسط دنی رز اشاره کرد!