هافبک آرژانتینی psg همچنان وضعیت نا مشخصی دارد و بنظر می رسد تابستان از این تیم جدا شود.چلسی یکی از مشتریان این بازیکن آرژانتینی است.

با توجه به اینکه احتمال ابقای لوران بلان، روی نیمکت مربی گری پی اس جی بسیار زیاده ، باید منتظر ماند و دید پاستوره چه تصمیمی را اتخاذ می کند.
از زمان روی کار آمدن بلان به عنوان سرمربی پی اس جی، پاستوره فرصت کمتری برای بازی داشته و همواره شایعه خروجش از پاریس سر زبان هاست. از یوونتوس به عنوان یکی از جدی ترین مشتریان این بازیکن یاد می شده اما به نظر می رسد اولویت اول باشگاه ایتالیایی در تابستان پیش رو ادینسون کاوانی دیگر بازیکن پی اس جی باشد.
همچنین دیگر مشتری سابق پاستوره یعنی چلسی نیز احتمالا قصد داشته باشد روی بازیکنی تدافعی تر در خط میانی با توجه به اهداف متفاوت آنتونیو کونته، سرمربی جدید این تیم، سرمایه گذاری کند. میلان از دیگر باشگاه های علاقه مند به پاستوره بوده که آن ها فعلا وضعیت نامشخصی دارند و باید دید  آینده ریاست و همچنین نیمکت مربی گری این تیم به چه شکل خواهد شد.
با این شرایط باید منتظر ماند و دید در تابستان کدام یک از باشگاه های بزرگ اروپایی برای جذب پاستوره پیش قدم خواهند شد. هافبک آرژانتینی به احتمال فراوان در صورت پیشنهادی قابل توجه از باشگاه های بزرگ، پی اس جی را ترک خواهد کرد.
نظر شما چیست؟
آیا پاستوره گزینه ی مناسبی برا خط میانی آبی هاست؟