یادداشت اختصاصی چلسی نیوز –
دیشب شایعات یا واقعیاتی مطرح شد که تن هواداران چلسی را لرزاند، مطالبی که شاید از هر خبر نقل و انتقالاتی، شوک بیشتری به آنها وارد کرد، قهرمان اصلی آنها ناراضی است و احتمال استعفای او وجود دارد.آنتونیو کنته، مردی که روزهای خوبشان را برگردانده، مردی که با تحول خیره کننده اش تمام ۴۲ هزار نفر استمفوردبریج را در طول دقایقی از بازیهای فصل گذشته بلند کرده تا شعار “آنتونیو، آنتونیو…” در استمفوردبریج طنین انداز شود، بدیهی است که تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند انقدر زود همه چیز تمام شود.
شخص خوش تیپ و پرشور استمفوردبریج به حدی عملکرد قابل قبولی ارائه داده که شاید خبر رفتن ستارگانی چون هازارد و کرتوا هم برای هواداران قابل هضم تر از نبودن رئیس ایتالیایی باشد، رویاهای آنها به حدی در طی یک سال گذشته گسترش یافته که شاید برای اولین بار در طی سالهای اخیر در تصمیمات باشگاه هم مداخله کنند و اجازه ندهند که به راحتی همه چیز بهم بریزد. آنها منتظر روزهای بهتری هستند، یک فصل در انگلیس درخشیدند و حالا منتظر بازیهای بزرگ اروپایی هستند، کنته هم به عنوان کسی که مربی محبوبشان شده است این را می داند، قطعاً به همین خاطر است که با جدیت به دنبال تقویت تیم است، تا تیمش به سرنوشت چلسی ۲۰۱۶ دچار نشود. اینبار هواداران با صدای بلند و رسا به باشگاه میگویند “هوای قهرمان را داشته باشید”.

اگرچه خبرهایی مبنی بر شایعه بودن خبر دیشب مطرح شده است، اما قطعا این موضع مشخص هواداران چلسی نسبت به تصمیمات احتمالی است که آنهارا عصبانی میکند.

 

اختصاصی چلسی نیوز – یوسف دل زنده نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here