کونته: می خواهم تا پایان قراردادم در چلسی بمانم؛ من و بازیکنان فشارها را درک می کنیم!

آنتونیو کونته، سرمربی باشگاه چلسی انتقادات را نسبت به خود درک می کند و معتقد است که همه در تلاش هستند تا وضعیت را تغییر دهند.

به نقل از Goal، سرمربی باشگاه چلسی در خصوص وضعیت تیمش بیان کرد:

در حال حاضر شایعات و گمانه زنی های بسیاری وجود دارد. با این وجود ما در حال انجام کار خود هستیم و انتظارات را حفظ می کنیم. فکر می کنم کسی به ما در این فصل اعتماد ندارد که قهرمان لیگ شویم. اگر یادتان بیاید، سال گذشته علاوه بر دو تیم شهر منچستر، دو تیم دیگر برای قهرمانی می جنگیدند. ما فصل گذشته در برهه ای پشت سر آنها بودیم و همان وقت نیز گمانه زنی های زیادی حول باشگاه، من و کل تیم بود. فکر می کنم شاید شما باید توازن و تعادل بیشتری در تیم تان پیدا کنید. درک می کنم که ما باید با این فشار زندگی کنیم و من و بازیکنان با این مسئله مشکلی نداریم.

وی ادامه داد:

نمی خواهم در مورد آینده ام صحبت کنم که روی بازیکنان تاثیر بگذارد وگرنه این می توانست پس از اولین باخت مان در فصل مقابل برنلی اتفاق بیفتد. بازیکنانم به این مسئله توجی ندارند ولی باید از این شایعات و گمانه زنی ها استفاده کنند اما در کل من از حضورم در اینجا خوشحالم. از تعهد و رفتار بازیکنانم کاملا رضایت دارم. بازیکنان هر روز در تمرینات به من نشان می دهند که می خواهند به این وضعیت پایان دهند. ما در لیگ جزو تیم های بالانشین هستیم و در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف بارسلونا برویم. در جام حذفی حضور داریم و در حال حاضر به نیمه نهایی کارابائو کاپ نیز رسیده ایم. بله درک می کنم دو باخت پیاپی وضعیت را برای شما سخت می کند. جدایی پس از تابستان؟ همانطور که می داند من تا سال ۲۰۱۹ با چلسی قرارداد دارم. من قرارداد دارم و میل و علاقه من این است که بمانم و به کارم در باشگاه ادامه دهم.

سرمربی ایتالیایی افزود:

عقیده من این است. در همین زمان به هر عقیده دیگری احترام می گذارم. اگر باشگاه تصمیم بگیرد مرا اخراج کند، به این دلیل خواهد بود که از کار من راضی نبوده اند. صحبت در خصوص بازیکنان؟ فکر می کنم هر تیمی تلاش می کند بهترین بازیکنانش را حفظ کند اگر می خواهند برای فتح جام ها تلاش کنند. مهم ترین مسئله داشتن بازیکنان خوب و با کیفیت است. به خصوص در انگلستان که رقابتی تر از بقیه لیگ هاست.

‎پیام بگذارید

ضروری

ضروری