کونته:خوشحالم ژیرو گلزنی کرد!

وز گذشته در ادامه مسابقات لیگ برتر انگلیس، چلسی موفق شد ۳ بر ۲ ساوت همپتون را شکست دهد.این نتیجه در حالی رقم خورد که تیم استفموردبریجی ۲ بر صفر از حریف عقب بود اما ژیرو از روی نیمکت بلند شد و به زمین رفت.او ۲ گل زد تا تیمش برنده از بازی بیرون بیاید.

آنتونیو کونته نیز بعد از بازی از درخشش مهاجمش ابراز خرسندی کرد.

او اظهارداشت:از عملکرد اولیور بسیار خوشحال شدم.او گلزنی کرد و در این حال ما نیز دست به تغییراتی در تاکتیک بازی زدیم.

کونته افزود:در زمانی موفق شدیم که نتیجه را تغییردهیم که روحیه تیم عوض شد و چلسی با تمام وجود جنگید که بازنده بازی نشود.

او همچنین تصریح کرد:ما ۲ مهاجم داریم و اولیور بعد از مشکل عضله در ژانویه به چلسی ملحق شد.اکنون در وضعیت آمادگی مطلوبی قرارگرفته و من هم می کوشم با استفاده از او، بهترین تصمیمات را بگیرم.به هرحال خیلی خوشحالم که در این بازی ۳ گل زدیم و برنده از بازی خارج شدیم.

در این مسابقه ساوت هامپتون توسط تادیچ ۲۱ و بدنارک ۶۰ به گل رسید.ژیرو دقیقه ۶۱ به جای موراتا به زمین آمد و ۹ دقیقه بعد گل نخست خود و تیمش را زد.

سپس در دقیقه ۷۵ ازارد گل دوم را زد و بازی به تساوی کشاند.

در دقیقه ۷۸ ژیرو یکبار دیگر گلزنی کرد و باعث شد تا برد به نام تیمش سند بخورد.

به گزارش اسکای، چلسی که با گل های تادیچ و بدنارک ابتدا با دو گل از قدیس ها عقب افتاد، با دو گل ژیرو و گلی از هازارد سر بلند از زمین خارج شد تا کونته پس از بازی بگوید:

عملکرد ما در نیمه نخست، از بسیاری جوانب خوب نبود. فکر می کنم روحیه ای عالی و میل کافی برای جنگیدن بر سر کسب نتیجه ای خوب را نشان ندادیم. نیمه نخست بسیار منفی بود. پس از شروع نیمه دوم، شاهد واکنشی عالی از سوی تیمم بودم. ما در آن نیمه با وجود تمامی سختی ها و این که حریف ۲-۰ از ما پیش بود، از میل درست برای جنگیدن و اشتیاق مناسب برای کسب پیروزی برخوردار بودیم. در کل از روحیه مناسب برای بازگشت و پیروز شدن در این بازی برخوردار بودیم. اگر احساسی عمیق از ته دل نداشته باشید، پیروز شدن در چنین مسابقه ای خیلی دشوار است اما از نمایش نیمه دوم تیم خیلی رضایت دارم و در عین حال عملکرد تیم در نیمه نخست مرا بسیار ناراحت کرد. اولین نفری هستم که تقصیر نمایش نیمه نخست را بر گردن می گیرم ولی تکرار می کنم که بازیکنانم بابت آنچه در نیمه دوم نشان دادند، لایق احترام بالایی هستند.

وی در مورد تعویض طلایی خود و به میدان فرستادن اولیویه ژیرو توضیح داد:

معتقدم به ویژه وقتی تیم در حال باختن است، مربی باید در پی یافتن راهکار متفاوتی باشد اما فکر می کنم تفاوت در آنجاست که در نیمه دوم با میل بالایی برای شکست نخوردن در یک مسابقه دیگر، بازی کردیم. هیچ یک لایق چنین فصلی که سپری کرده ایم، نیستیم.

‎پیام بگذارید

ضروری

ضروری