کنفرانس خبری کونته پیش از بازی با لیورپول (کامل)/ میخواهیم دل هواداران را شاد کنیم

اختصاصی چلسی نیوز | آنتونیو کونته لحظاتی پیش مقابل دوربین خبرنگاران و ژورنالیست ها حاضر شد و به گفت و گو پرداخت.

کونته در ابتدا در مورد آنده اش تصریح کرد :
“من مربی چلسی هستم و شما همواره این سوال را تکرار میکنید! درحالی که جواب من همان است من مربی چلسی هستم و به کارم وفادار هستم.”
کونته در مورد مصدومیت ها :
“خوشبختانه مصدوم جدیدی نداریم و همه آماده هستند.”
از کونته در مورد احتمال دعوت نشدن بازیکنانی نظیر درینکواتر و بارکلی برای جام جهانی سوال شد و او پاسخ داد :
“امیدوارم از چلسی بازیکنان زیادی در جام جهانی حضور داشته باشند . مسلما اگر کسی دعوت نشود احساس ناراحتی خواهیم کرد و با او همدردی می کنیم. وظیفه ی ما در وحله ی اول پایان دادن به این فصل در بهترین شرایط است الویت ما این خواهد بود نه حضور بازیکنان در جام جهانی!”
کونته در مورد اهمیت بازی فردا و سختی این دیدار افزود :
“در حال حاضر هدفمان این است که فصل را به بهترین حالت ممکن تمام کنیم. سرنوشت کسب سهمیه در دست خودمان نیست. ما باید با هدف گرفتن هر سه امتیاز مقابل لیورپول وارد بازی شویم. بعد خواهیم دید چه اتفاقی می‌افتد. ما فینال اف‌ای کاپ را در پیش خود داریم و می‌خواهیم رضایت هوادارانمان را جلب نماییم.
لیورپول تیمی قدرتمند است و آنهارا شایسته ی حضور در فینال لیگ قهرمانان میدانم. آنها منچسترسیتی را به زانو دراوردند ، البته شرایط در هر تورنمنتی متفاوت است. اما آنها شایسته ی این حضور هستند”

کنفرانس خبری کونته پیش از بازی با لیورپول

کنفرانس خبری کونته پیش از بازی با لیورپول


کونته در مورد مانچینی و تیم ملی ایتالیا اظهار نظر کرد:
“این خبر شایعه است فکر میکنم بازار شایعه ها امروزه بسیار داغ است ، در گذشته صحبت از آنجلوتی بود اکنون مانچینی! باید دید چه میشود!”
کونته درباره ی صلاح و اشتباه فروش وی بیان کرد :
“صلاح فصل شگفت‌انگیزی را  سپری کرد. ما در مورد یک بازیکن فوق العاده صحبت می‌کنیم. من او را از زمان ایتالیا می‌شناختم اما پیش‌بینی اینکه چنین فصلی در پیش رویش باشد بسیار سخت بود. او بازیکنی خاص است که هر فرصتی که بدست می‌آورد از آن استفاده میکند.
در واقع کسی در مورد فروش یا نفروختن او با من صحبتی نکرد من مسئولیتی در قبال فروش او نداشتم!”
 

‎پیام بگذارید

ضروری

ضروری