هادرسفیلد ۰-۳ چلسی / آغاز رویا پردازی!

هادرسفیلد ۰-۳ چلسی / آغاز رویا پردازی!

تیم فوتبال چلسی لحظاتی قبل موفق شد در یک بازی جذاب و برتر میزبان خود ، هادرسفیلد را با سه گل مغلوب کند. گلزنان چلسی در این دیدار انگولو کانته(۳۴) ، جورجینیو(۴۴) و پدرو(۷۶) به ثمر رساندند.

ترکیب چلسی در این بازی :

در این بازی کپا اولین بازی خود با پیراهن چلسی و جورجینیو اولین بازی با پیراهن چلسی در لیگ برتر را ثبت کردند. برای آبیها در این بازی : کپا ، لوییز ، رودیگر ، سزار آزپلیکوئتا ، آلونسو ، پدرو ،ویلیان ،بارکلی ،جورجینیو ،کانته و موراتا بازی کردند.

شرح گل ها :

در دقیقه ی ۳۴ روی نفوذ ویلیان از سمت چپ خط حمله آبی ها و سانتر او توپ به ویلیان می رسد و او با یک ضربه چکشی دروازه ی هادرسفیلد را باز میکند و اولین گل آبی ها در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ را به ثمر می رساند.

در دقیقه ۴۴ روی همکاری تماشایی بارکلی و آلونسو ، آلونسو با یک تکل سرنگون می شود و جورجینیو با یک ضربه ی بسیار آرام و زمینی به سمت راست دروازه به سادگی دروازه ی هادرسفیلد را اینبار از روی نقطه پنالتی باز میکند.

در دقیقه ی ۸۰ ادن هازارد که تنها ۳-۴ دقیقه بود که میدان آمده است با یک حرکت انفجاری از میانه ی میدان چند بازیکن هادرسفیلد را از مقابل بر میدارد و پدرو را در موقعیت تک به تک قرار می دهد ، پدرو با یک ضربه ی چیپ دروازه ی هادرسفیلد را باز میکند تا چلسی در پایان روز دوم هفته اول لیگ با ۳ امتیاز و تفاضل گل +۳ صدر نشین شود.

بازی بعدی چلسی شنبه ۲۷ مرداد مقابل آرسنال خواهد بود.

نمرات بازیکنان بازی:

نمرات بازیکنان چلسی ۳-۰ هادرسفیلد

نمرات بازیکنان چلسی ۳-۰ هادرسفیلد

 

هایلایت بازی:

‎پیام بگذارید

ضروری

ضروری