صفحه نخست اخبار تیم اصلی موراتا و تلاش برای رسیدن به بازی مقابل بارسا!

موراتا و تلاش برای رسیدن به بازی مقابل بارسا!

0 زمان خواندن
۰
40

آلوارو موراتا مهاجم اسپانیایی و ملی‌پوش چلسی برای رفع مصدومیت حادش از ناحیه کمر، به دکتر معروف آلمانی، پیتر ولینش مراجعه می کند.

به گزارش مارکا، موراتا‌ این هفته‌ها غایب بزرگ بازی‌های چلسی است. آبی های لندن بدون مهاجم اسپانیایی البته نتایج خوبی هم نمی‌گیرند اما نگرانی اصلی کونته، نرسیدن موراتا حتی به بازی با بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپاست. سرمربی ایتالیایی روز گذشته اعتراف کرد که مصدومیت موراتا بیش از انتظار طول کشیده و زمان برگشتش مشخص نیست و حتی این احتمال وجود دارد که تا پایان فصل هم این درد با موراتا باشد.

حرف کونته مطابق انتظار، درست است چون درد کمر موراتا‌ درمان نشده. آلواریتو برای اولین بار در میانه‌های دسامبر متوجه درد کمرش شد و بازی با هادرزفیلد را از دست داد. از آن روز، این درد همیشه با آلوارو همراه بوده است. گرچه موراتا خودش همیشه اصرار به بازی کردن داشت و هر گاه به زمین رفت، گلزنی کرد اما او از ۱۰ بازی اخیر چلسی در لیگ برتر، ۵ بازی را از دست داده و به این باید دو بازی در لیگ کاپ و جام حذفی را هم اضافه کرد. موراتا‌ را از ۱۷ ژانویه تاکنون در زمین ندیده‌ایم.

به همین دلیل هم او به همراه یکی از اعضای کادر پزشکی چلسی برای درمان به کلینیک دکتر پیتر ولینش در آلمان مراجعه کرد. پزشکی معروف که تاکنون ستارگان زیادی برای درمان پیش او رفته‌اند. ورزشکاران مطرح از سراسر دنیا به این کلینیک می‌روند. موراتا هم تاکنون دو بار توسط دکتر ولینش معاینه شده و طی روزهای آتی، سومین ویزیت هم انجام خواهد شد تا بلکه این درد، موراتا را ترک کند.

آلواریتو همه تلاشش را می‌کند تا به بازی حساس با بارسلونا برسد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط علی حسین زاده
بارگذاری بیشتر در اخبار تیم اصلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

شوک عجیب روزنامه تایمز در مورد ترکیب امشب چلسی!

چلسی – بارسلونا امروز روز موعود است روزی که دوغول انگلیس واسپانیا در مرحله حذفی لیگ …