روملو لوکاکو که از بهترین گلزنان لیگ برتر انگلیس در فصول اخیر بوده است، در پی عدم تمدید قرارداد خود با اورتون بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی و انگلیسی را به تکاپو انداخته است.

به گزارش Evening Standard، در پی قطعی شدن خروج دیگو کوستا از چلسی، تیم قهرمان انگلیس در این تابستان مطمئناً در پی خرید یک مهاجم بزرگ خواهد بود. روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی آبی های لیوپول که سابقه بازی در چلسی را در کارنامه دارد، به عنوان یکی از گزینه های جدی آبی پوشان لندنی معرفی شده است؛ بازیکنی که ویژگی های فیزیکی و سبک بازی اش، مقایسه هایی بین و او اسطوره گلزنی چلسی، دیدیه دروگبا را به وجود آورده است. ری ویلکینز که خود سابقه کار در استمفورد بریج هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان سرمربی را دارد درباره لوکاکو می گوید:

به چلسی در ده سال گذشته که نگاه می کنید، می بینید آنها بازیکنی چون دروگبا را داشته اند. آنها دیگر هیچوقت بازیکنی مثل او پیدا نمی کنند. او بهترین بود. سپس آنها به سراغ کوستا رفتند و حالا لوکاکو هم به همان میزان مناسب آنها است. اگر قرار بر خروج کوستا باشد، فکر می کنم او بهترین گزینه برای ورود به چلسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here